donderdag 14/11

20u00 Rc Peer - beloften A

vrijdag 15/11

20u00 beloften B - Rc Peer

zaterdag 16/11

09u30 St Elen - U10
11u00 W Koersel - U8 A
11u00 W Koersel - U8 B
12u30 Lindelhoeven VV - U13
13u00 U7 B - Sp Wijchmaal
13u00 U12 A - W Koersel
13u30 U11 - Lindelhoeven VV
zaterdag 16/11

14u30 U6 - Esp Pelt
14u30 U15 B - GT Lommel Kol
14u30 U17 B - GS Bree Beek
14u30 W Koersel - U21
14u30 Bokrijk Sp - vrouwen
19u30 1° ploeg - Rc Peer

zondag 17/11

09u30 Lommel SK - U7 A
09u30 Lommel SK - U15 A
10u00 U9 A - Lommel SK
10u00 U9 B - Lommel SK
10u00 GS Bree Beek - U12 B
10u00 SK Meeuwen - U17 A
zaterdag 09/11

10u00 Sp Lille - U15 B
10u00 SV Herkol - U17 B
11u00 E Louwel - U12 A
12u00 SK Meeuwen - U11
13u00 U10 - Boorsem Sp
13u00 vrouwen - Lommel Un WS
14u30 U21 - Genk VV
14u30 Hechtel FC - beloften B
15u00 U17 A - Lindelhoeven VV
zondag 10/11

09u30 U7 A - Lutlommel VV
09u30 U13 - Genk VV
10u00 U8 A - Lutlommel VV
10u00 U8 B - Lutlommel VV
10u00 U12 B - Sp Lille
10u00 U15 A - Zonhoven Un
10u00 SV Herkol - U6
10u00 Lutlommel VV - U9 A
10u00 Lutlommel VV - U9 B
13u00 SV Breugel - U7 B
14u30 VV Stokkem - 1° ploeg
vrijdag 01/11

20u00 GS Bree Beek - beloften B

zaterdag 02/11

09u45 KFC Helson - U7 A
10u00 Zonhoven Un - U8 A
10u00 Zonhoven Un - U8 B
10u30 KRC Genk - vrouwen
12u30 Lutlommel VV - U13
13u00 U7 B - Sp Lille
13u00 E Louwel - U17 A
14u30 U6 - Lutlommel VV
14u30 Kaulille FC - U12 B
14u30 FC Herderen Millen - U21
14u30 Sp Grote Heide - beloften A

zondag 03/11

09u30 U11- E Louwel
09u30 E Louwel - U10
09u30 KFC Helson - U15 A
10u00 U9 A - FC Maasland NO
10u00 U9 B - FC Maasland NO
14u30 1° ploeg - Sp Grote Heide
vrijdag 25/10

20u00 beloften A - Turkse FC

zaterdag 26/10

09u15 E Louwel - U12 B
10u00 Lindelhoeven VV - U8 A
10u00 Lindelhoeven VV - U8 B
10u30 Achel VV - U7 A
13u00 U7 B - Sp Grote Brogel
13u00 U10 - Lutlommel VV
13u00 U15 B - GS Bree Beek
13u00 vrouwen - E Louwel
14u30 U6 - Achel VV
15u00 Lindelhoeven VV - U21
15u00 SK Meeuwen - beloften B
zondag 27/10

09u30 U11 - Boorsem Sp
09u30 U12 A - ESK Leopoldsburg
09u30 T Hasselt - U15 A
10u00 U9 A - Esp Pelt
10u00 U9 B - Esp Pelt
10u00 U17 A - Lutlommel VV
10u00 K Opglabbeek - U17 B
15u00 Turkse FC - 1° ploeg
vrijdag 18/10

20u00 beloften A - FC Eksel
20u00 beloften B - Kadijk SK

zaterdag 19/10

10u00 Lindelhoeven VV - U9 A
10u00 Lindelhoeven VV - U9 B
10u30 Sp Lille - U6
11u00 Lommel SK - U11
12u00 E Termien - U10
12u30 Lindelhoeven VV - U12
13u00 vrouwen - FC Diepenbeek
13u00 Sp Grote Heide - U7 B
14u00 Lommel SK - U15 B
15u00 U21 - St Elen
19u30 FC Eksel - 1° ploeg

zondag 20/10

09u30 U7 A - GS Bree Beek
09u30 U12 B - St Elen
09u30 U13 - GS Bree Beek
09u30 Sp Grote Heide - U17 B
10u00 U8 A - Esp Pelt
10u00 U8 B - Esp Pelt
10u00 U15 A - Spouwen Mopertingen
10u00 VV Stokkem - U17 A
vrijdag 11/10

19u30 U15 A - Lutlommel VV

zaterdag 12/10

10u00 Lutlommel VV - U11
10u00 VV Stokkem - U12 A
11u30 FC Alken - vrouwen
13u00 U10 - Lindelhoeven VV
15u00 U21 - E Termien
15u00 Lutlommel VV - U6
15u00 Lutlommel VV - beloften A
18u00 SK Meeuwen - U9 A
18u00 SK Meeuwen - U9 B
19u30 1° ploeg - Lutlommel VV
zondag 13/10

09u30 U7 A - Kadijk SK
09u30 U12 B - Sp Grote Brogel
09u30 U13 - KRC Genk MB
10u00 U8 A - Bocholt VV
10u00 U8 B - Bocholt VV
10u00 SV Herkol - U7 B
10u00 Lutlommel VV - U15 B
10u00 Kaulille FC - U17 B
vrijdag 04/10

20u00 beloften A - Rc Reppel

zaterdag 05/10

12u00 SK Meeuwen - U10
12u30 Lindelhoeven VV - U15 A
13u00 U7 B - Kattenbos Sp
13u00 vrouwen - BS Sp Berbroek Schulen
13u00 FC Eksel - U12 B
13u00 FC Maasland NO - U17 A
13u00 P Houthalen - U13
14u30 U6 - Sp Grote Heide
15u00 U17 B - SK Meeuwen
15u00 U21 - BS Sp Berbroek Schulen
15u00 FC Eksel - beloften B
19u30 RC Reppel - 1° ploeg

zondag 06/10

09u30 U11 - VV Stokkem
09u30 U12 A - St Elen
10u00 U9 A - St Elen
10u00 U9 B - St Elen
10u00 U15 B - KFC Helson
10u00 Esp Pelt - U7 A
10u00 GS Bree Beek - U8 A
10u00 GS Bree Beek - U8 B
zaterdag 28/09

10u00 Lindelhoeven VV - U11
10u00 GT Lommel Kol - U15 B
11u00 Lommel SK - U9 A
11u00 Lommel SK - U9 B
12u30 Sp Wijchmaal - U7 B
13u30 U12 B - GS Bree Beek
15u00 U21 - W Koersel
15u00 beloften B - HO Molenbeersel
15u00 GS Bree Beek - U17 B
19u30 1° ploeg - Exc Hamont
zondag 29/09

09u30 U7 A - Lommel SK
09u30 U13 - Lindelhoeven VV
09u30 W Koersel - U12 A
10u00 U8 A - W Koersel
10u00 U8 B - W Koersel
10u00 U10 - St Elen
10u00 U15 A - Lommel SK
10u00 U17 A - SK Meeuwen
10u00 Esp Pelt - U6
vrijdag 20/09

19u30 Zonhoven Un - U15 A
20u00 Genk VV - U21
20u00 Esp Pelt - beloften B

zaterdag 21/09

10u00 Lutlommel VV - U7 A
10u00 Lutlommel VV - U8 A
10u00 Lutlommel VV - U8 B
10u00 Sp Lille - U12 B
10u30 Boorsem Sp - U10
11u00 Genk VV - U13
12u30 U7 B - SV Breugel
12u30 Lindelhoeven VV - U17 A
13u00 vrouwen - Esp Pelt
14u30 U6 - SV Herkol
15u00 U17 B - SV Herkol
15u00 beloften A - N Gruitrode

zondag 22/09

09u30 U11 - SK Meeuwen
09u30 U12 A - E Louwel
10u00 U9 A - Lutlommel VV
10u00 U9 B - Lutlommel VV
10u00 U15 B - Sp Lille
15u00 N Gruitrode - 1° ploeg