vrijdag 20/04
20u00 beloften A - Fl Paal

zaterdag 21/04
10u00 Sp Grote Heide - U6
13u00 U7 A - Sp Grote Heide
13u00 U15 C - Lutlommel VV
13u00 vrouwen - E Mechelen AD Maas
13u00 Genk VV - U12 A
13u30 Bs Sp Berbroek Schulen - U13
15u00 Lutlommel VV - U21
zondag 22/04
09u30 U15 B - Sp Lille
10u00 U7 B - Sp Lille
10u00 U8 A - SK Meeuwen
10u00 U8 B - SK Meeuwen
10u00 U9 A - Genk VV
10u00 U9 B - Genk VV
10u00 N Gruitrode - U10 B
10u00 FC Maasland NO - U17
11u00 W Koersel - U11
15u00 Fl Paal - 1° ploeg

woensdag 25/04
18u00 GS Bree Beek - U9
18u30 U7 A - Lindelhoeven VV
18u30 U7 B - Lindelhoeven VV
18u30 Lindelhoeven VV - U6
18u30 Lommel SK - U10 A
18u30 Kadijk SK - U15 C
18u30 Lindelhoeven VV - U17
19u00 U15 A - Lindelhoeven VV

donderdag 26/04
18u30 Lindelhoeven VV - U12 A

zaterdag 14/04
10u00 Lindelhoeven VV - U8 B
10u00 ESK Leopoldsburg - U9 A
10u30 Achel VV - U15 C
11u30 ESK Leopoldsburg - U9 B
13u00 U12 - Zonhoven VV
13u00 Achel VV - U7 B
13u00 GS Bree Beek - U10 B
15u00 U21 - Zonhoven VV
zondag 15/04
09u30 U10 A - KFC Helson
09u30 U11 - BS Sp Berbroek Schulen
09u30 U13 - FC Herderen Millen
09u30 Lommel SK - U15 A
10u00 U6 - Achel VV
10u00 U17 - Genk VV
10u00 Kadijk SK - U7 A
10u00 Lindelhoeven VV - U8 A
10u00 SK Meeuwen - U15 B
15u00 1° ploeg - St Elen

dinsdag 17/04
19u00 U11 - VV Lummen
vrijdag 06/04
19u30 St Elen - U17

zaterdag 07/04
09u30 W Koersel - U12 A
10u00 Zonhoven VV - U8 A
10u00 Zonhoven VV - U8 B
10u00 FC Maasland NO - U10 A
10u30 E Louwel - vrouwen
13u00 U7 A - SV Breugel
13u00 U11 - VV Lummen
13u30 Esp Pelt - U6
13u30 Lindelhoeven VV - U15 C
19u30 SK Meeuwen - 1° ploeg
zondag 08/04
09u30 U10 B - KFC Ham Un
09u30 U13 - Zonhoven VV
09u30 U15 B - GS Bree Beek
10u00 U7 B - GS Bree Beek

dinsdag 10/04
18u30 U9 A - P Houthalen
18u30 U9 B - P Houthalen
19u30 U21 - Lindelhoeven VV

woensdag 11/04
19u00 P Houthalen - U15 A
20u00 vrouwen - E Louwel


Vandaag wordt de wedstrijd Stal Sp – St Elen opnieuw gespeeld.
De eerste wedstrijd eindigde op 2 – 2, maar na klacht van Stal Sp, werd beslist
dat de wedstrijd opnieuw gespeeld moest worden.

Verder worden tijdens het weekend de uitgestelde wedstrijden van 10/12 gespeeld.
Volgend programma wordt dan in onze reeks afgehandeld :

01/04 15u00 N Gruitrode – Turkse FC
01/04 15u00 Sp Grote Heide – SK Meeuwen
01/04 15u00 Lindelhoeven VV – St Elen
02/04 18u00 Lutlommel VV – FC Anadol

vrijdag 23/03
19u00 SV Herkol - U15 B
20u00 BS Sp Berbroek Schulen - U21

zaterdag 24/03
09u30 E Termien - U13
10u00 Lindelhoeven VV - U9 A
10u00 Lindelhoeven VV - U9 B
12u30 Sp Wijchmaal - U7 A
12u30 St Elen - U12 B
13u00 U15 C - Kattenbos Sp
13u00 Rc Reppel - beloften B
13u30 Rc Peer - U10 B
14u00 U15 A - Rc Genk Ladies
15u00 Sp Grote Heide - beloften A
15u00 E Mechelen a/d Maas - vrouwen
19u30 1° ploeg - Sp Grote Heide
zondag 25/03
09u30 U10 A - P Houthalen
09u30 U11 - St Elen
10u00 U6 - SV Breugel
10u00 U8 A - FC Maasland NO
10u00 U8 B - FC Maasland NO
10u00 Esp Pelt - U7 B
vrijdag 16/03
18u00 Kaulille FC - U7 B
20u00 beloften A - Lindelhoeven VV

zaterdag 17/03
10u00 Zonhoven VV - U9 A
10u00 Zonhoven VV - U9 B
10u00 Lindelhoeven VV - U11
10u30 E Termien - U8 A
10u30 E Termien - U8 B
11u00 W Koersel - U10 A
13u00 U12 A - SK Meeuwen
13u00 vrouwen - F Beringen
13u00 FC Maasland NO - U12 B
15u00 Rc Reppel - beloften B
zondag 18/03
09u30 U10 B - Kadijk SK
09u30 U13 - VV Lummen
09u30 U15 B - Opitter FC
10u00 U6 - FC Eksel
10u00 U17 - Lutlommel VV
10u00 Lutlommel VV - U15 A
10u00 GT Lommel Kol - U15 C
15u00 Lindelhoeven VV - 1° ploeg
vrijdag 09/03
19u30 Rc Reppel - beloften A
20u00 F Beringen - vrouwen

zaterdag 10/03
12u00 SK Meeuwen - U13
13u00 U7 A - FC Eksel
13u00 U10 A - Lindelhoeven VV
13u00 U12 B - VV Voorshoven
13u00 U15 C - Sp Grote Heide
13u30 E Termien - U12 A
14u30 KVK Beringen - beloften B
15u00 U15 A - SK Meeuwen
15u00 Genk VV - U21
19u30 1° ploeg - Rc Reppel
zondag 11/03
09u30 U11 - D Jeuk
09u30 KFC Helson - U15 B
09u30 Lommel SK - U17
10u00 U7 B - Sp Grote Heide
10u00 U8 A - St Elen
10u00 U8 B - St Elen
10u00 U9 A - SK Meeuwen
10u00 U9 B - SK Meeuwen
10u00 Sp Lille - U6
10u00 Achel VV - U10 B

woensdag 14/03
19u00 U15 A - FC Maasland NO

donderdag 15/03
19u30 U21 - FC Maasland NO
vrijdag 02/03
20u00 Eksel FC - beloften A afgelast

zaterdag 03/03
09u30 W Koersel - U13
09u10 E Louwel - U10 B
10u00 Zonhoven VV - U11
10u15 Lindelhoeven VV - U6
12u30 Lindelhoeven VV - U12 A
12u30 Lindelhoeven VV - U17
13u00 U7 A - Lindelhoeven VV
13u00 U12 B - GS Bree Beek
13u00 U15 C - Kadijk SK
13u00 vrouwen - E Louwel
14u30 SSD Opoeteren - U15 B
15u00 W Koersel - U21
15u00 Rc Reppel - Beloften B
19u30 1° ploeg - FC Eksel
zondag 04/03
09u30 U10 A - Lommel SK
10u00 U7 B - Lindelhoeven VV
10u00 U8 A - ESK Leopoldsburg
10u00 U8 B - ESK Leopoldsburg
10u00 U9 A - VV Lummen
10u00 U9 B - VV Lummen

donderdag 15/02
19u30 Rc Peer - beloften B

vrijdag 16/02
19u15 Zonhoven VV - U12 A
19u30 Zonhoven VV - U21

zaterdag 17/02
10u00 Achel VV - U6
11u15 BS Sp Berbroek Schulen - U11
11u45 KFC Helson - U10 A
13u00 U7 A - Kadijk SK
13u00 U12 B - SV Herkol
13u00 U15 C - Achel VV
15u00 Lutlommel VV - Beloften A
19u30 1° ploeg - Lutlommel VV
zondag 18/02
09u30 U9 A - ESK Leopoldsburg
09u30 U9 B - ESK Leopoldsburg
09u30 U10 B - GS Bree Beek
09u30 U15 B - SK Meeuwen
10u00 U7 B - Achel VV
10u00 U8 A - Lindelhoeven VV
10u00 U8 B - Lindelhoeven VV
11u15 Genk VV - U17

woensdag 21/02
19u00 U15 A - Lommel SK
vrijdag 02/02
20u00 beloften A - N Gruitrode

zaterdag 03/02
10u00 P Houthalen - U9 A
10u00 P Houthalen - U9 B
11u30 KFC Ham Un - U10 B
13u00 U12 A - W Koersel
13u00 U15 C - Lindelhoeven VV
13u30 Waterloos VV - U12 B
14u30 P Houthalen - Beloften B
15u00 Lindelhoeven VV - U21
zondag 04/02
09u30 U10 A - FC Maasland NO
09u30 GS Bree Beek - U7 B
10u00 U6 - Esp Pelt
10u00 U8 A - Zonhoven VV
10u00 U8 B - Zonhoven VV
10u00 U17 - St Elen
10u00 Lummen VV - U11
10u00 Zonhoven VV - U13
10u00 GS Bree Beek - U15 B
10u15 SV Breugel - U7 A
15u00 N Gruitrode - 1° ploeg

woensdag 07/02
19u00 U15 A - P Houthalen
vrijdag 26/01
20u00 Stal Sp - beloften A

zaterdag 27/01
09u30 St Elen - U11
12u00 SV Breugel - U6
13u00 U7 - Sp Wijchmaal
13u00 U12 B - St Elen
13u00 FC Maasland NO - U8 A
13u00 FC Maasland NO - U8 B
13u00 P Houthalen - U10 A
13u00 Rc Genk Ladies - U15 A
14u30 U21 - BS Sp Berbroek Schulen
14u30 HW Zonhoven - vrouwen
zondag 28/01
09u30 U10 B - Rc Peer
09u30 U13 - E Termien
10u00 U7 - Esp Pelt
10u00 U9 A - Lindelhoeven VV
10u00 U9 B - Lindelhoeven VV
10u00 U17 - KFC Helson
10u00 Kattenbos Sp - U15 C
14u30 1° ploeg - Stal Sp
vrijdag 19/01
20u00 beloften A - Turkse FC

zaterdag 20/01
09u30 VV Lummen - U13
13u00 U10 A - W Koersel
13u00 U12 B - FC Maasland NO
13u00 U15 C - GT Lommel Kol
13u00 vrouwen - F Beringen
14u30 beloften B - Kaulille FC
14u30 FC Maasland NO - U21
15u00 SK Meeuwen - U12 A
zondag 21/01
09u30 U11 - Lindelhoeven VV
09u30 Kadijk SK - U10 B
10u00 U7 B - Kaulille FC
10u00 U8 A - E Termien
10u00 U8 B - E Termien
10u00 FC Eksel - U6
10u00 Opitter FC - U15 B
10u00 Lutlommel VV - U17
14u30 Turkse FC - 1° ploeg

woensdag 24/01
18u30 U15 B - SV Herkol
vrijdag 12/01
20u00 SK Meeuwen - beloften B

zaterdag 13/01
09u30 St Elen - U8 A
09u30 St Elen - U8 B
13u00 U10 B - Achel VV
13u00 U12 A - E Termien
13u00 vrouwen - F Beringen
13u30 D H Jeuk - U11
14u00 FC Anadol - beloften A
15u00 U21 - Genk VV
15u00 Sp Grote Heide - U7
18u00 SK Meeuwen - U9 A
18u00 SK Meeuwen - U9 B
19u30 1° ploeg - FC Anadol
zondag 14/01
09u30 U13 - SK Meeuwen
09u30 U15 B - KFC Helson
09u30 VV Voorshoven - U12 B
09u30 Sp Grote Heide - U15 C
10u00 U6 - Sp Lille
10u00 U17 - Lommel SK
10u00 FC Eksel - U7 A
10u00 Lindelhoeven VV - U10 A
10u00 SK Meeuwen - U15 A