vrijdag 01/12
20u00 beloften A - St Elen

zaterdag 02/12
10u00 St Elen - U15 B
12u00 U7 - Lindelhoeven VV
13u00 U8 A - Lutlommel VV
13u00 U12 A - Lommel SK
13u00 vrouwen - E Louwel
13u00 P Houthalen - U10 A
14u00 U6 - H Wijshagen
14u30 U21 - Zonhoven VV
19u30 St Elen - 1° ploeg
zondag 03/12
09u30 U10 B - FC Maasland NO
09u30 U11 - Lindelhoeven VV
09u30 U15 A - Lutlommel VV
10u00 U8 B - Lutlommel VV
10u00 U9 A - Meeuwen SK
10u00 U9 B - Meeuwen SK
10u00 FC Maasland NO - U13
10u00 FC Eksel - U15 C
10u00 SK Meeuwen - U17
vrijdag 24/11
20u00 beloften B - Lindelhoeven VV

zaterdag 25/11
09u30 St Elen - U11
10u00 FC Maasland NO- U6
10u00 FC Maasland NO- U8 A
10u00 FC Maasland NO- U8 B
10u00 Lindelhoeven VV - U9 A
10u00 Lindelhoeven VV - U9 B
10u30 U13 - W Koersel
12u00 VV Stokkem - U10 B
12u30 Lutlommel VV - U12 A
13u00 U15 C - Sp Grote Heide


zaterdag 25/11
14u30 St Elen - U15 A
14u30 W Koersel - U21
14u30 Lutlommel VV - U17
14u30 DV Bilzen Un - vrouwen
14u30 SK Meeuwen - beloften A
15u00 Sp Grote Heide - U7
17u45 U10 - SK Meeuwen
19u30 1° ploeg - SK Meeuwen

zondag 26/11
09u30 U15 B - SK Meeuwen
vrijdag 17/11
19u30 Rc Reppel - vrouwen
20u00 beloften A - Sp Grote Heide

zaterdag 18/11
10u00 FC Maasland NO - U10 A
12u00 SK Meeuwen - U13
12u30 Lindelhoeven VV - U17
13u00 U7 A - Esp Pelt
13u00 U8 A - Lindelhoeven VV
14u30 U21 - Lindelhoeven VV
14u30 Hechtel FC - beloften B
zondag 19/11
09u30 U10 B - Slw Maaseik
09u30 U11 - Lommel SK
09u30 U15 A - Lindelhoeven VV
10u00 U6 - Kaulille FC
10u00 U7 B - Lindelhoeven VV
10u00 U8 B - Lindelhoeven VV
10u00 U9 A - Lutlommel VV
10u00 U9 B - Lutlommel VV
10u00 SV Herkol - U12 B
10u00 Lindelhoeven VV - U15 C
10u00 Waterloos VV - U15 B
14u30 Sp Grote Heide - 1° ploeg

zaterdag 11/11
10u00 GS Bree Beek - U7 A
10u00 GS Bree Beek - U10 B
10u30 GS Bree Beek - U6
11u00 Lommel SK - U9 A
11u00 Lommel SK - U9 B
13u00 U8 A - Lommel SK
13u00 U12 A - Lindelhoeven VV
13u00 U12 B - Lommel SK
13u00 U15 C - Kattenbos Sp
13u00 vrouwen - FC Alken
14u30 FC Maasland NO - U21
14u30 Kadijk SK - beloften B
14u30 Lindelhoeven VV - beloften A
19u30 1° ploeg - Lindelhoeven VV
zondag 12/11
09u30 U13 - Maasland NO
09u30 U15 B - Maasland NO
10u00 U8 B - Lommel SK
10u00 U17 - St Elen
10u15 Lindelhoeven VV - U7 B
vrijdag 03/11
20u00 beloften A - Rc Reppel
20u00 beloften B - Rc Reppel

zaterdag 04/11
13u00 U7 - Sp Lille
13u00 U8 A - Esp Pelt
13u00 U10 A - Lindelhoeven VV
13u00 U12 B - Kattenbos Sp
13u00 vrouwen - E Louwel
13u30 SV Herkol - U15 C
14u00 KFC Helson - U12 A
14u30 U21 - BS Sp Berbroek Schulen
zondag 05/11
09u30 U10 B - H Dilsen
09u30 U11 - Lutlommel VV
09u30 U13 - Lindelhoeven VV
09u30 U15 B - Neeroeteren FC
09u30 Lommel SK - U17
10u00 U6 - SK Meeuwen
10u00 U8 B - Esp Pelt
11u00 W Koersel - U15 A
14u30 Rc Reppel - 1° ploeg

woensdag 08/11
19u00 Lommel SK - U15 A
donderdag 26/10
19u00 U15 C - Sp Lille

vrijdag 27/10
20u00 beloften A - FC Eksel
20u00 Esp Pelt - beloften B

zaterdag 28/10
10u00 Lutlommel VV - U8 A
10u00 Lutlommel VV - U8 B
10u00 Zonhoven VV - U10 A
12u30 KFC Helson - U11
12u30 Lutlommel VV - U12 B
12u30 St Elen - U13
13u00 U12 A - Zonhoven VV
13u00 Lutlommel VV - U21
13u30 Peer SV - U6
15u00 Bokrijk Sp - vrouwen
19u30 FC Eksel - 1° ploeg
zondag 29/10
10u00 U9 A - Esp Pelt
10u00 U9 B - Esp Pelt
10u00 Kadijk SK - U7
vrijdag 13/10
20u00 beloften A - Lutlommel VV

zaterdag 14/10
10u00 Lindelhoeven VV - U8 B
10u00 Lindelhoeven VV - U11
10u15 Lindelhoeven VV - U7 B
12u00 SK Meeuwen - U9 A
12u00 SK Meeuwen - U9 B
13u00 U10 A - P Houthalen
13u00 U12 B - GT Lommel Kol
13u00 U15 C - FC Eksel
13u00 vrouwen - HW Zonhoven
14u00 H Wijshagen - U6
14u30 U17 - SK Meeuwen
14u30 Lommel SK - U12 A
zondag 15/10
09u30 U13 - Maasland NO
09u30 U15 B - St Elen
10u00 U7 B - SV Breugel
10u00 Lindelhoeven VV - U8 A
10u00 Maasland NO - U10 B
10u00 Lutlommel VV - U15 A
15u00 Lutlommel VV - 1° ploeg

donderdag 19/10
20u00 AC Tervant - beloften A
vrijdag 29/09
20u00 beloften A - Stal Sp

zaterdag 30/09
10u00 Lutlommel VV - U9 A
10u00 Lutlommel VV - U9 B
11u00 Lommel SK - U11
11u30 Slw Maaseik - U10 B
13u00 U12 A - P Houthalen
13u00 U12 B - SV Herkol
15u00 Kaulille FC - U6
15u00 Lindelhoeven VV - U21
15u00 Kaulille FC - beloften B
15u00 Membruggen V&V - vrouwen
19u30 Stal Sp - 1° ploeg
zondag 01/10
09u30 U10 A - Maasland NO
09u30 U13 - SK Meeuwen
09u30 U15 B - Waterloos
09u30 U15 C - Lindelhoeven VV
09u30 Esp Pelt - U8 A
10u00 U17 - Lindelhoeven VV
10u00 Esp Pelt - U7
10u00 Lindelhoeven VV - U15 A
10u45 Esp Pelt - U8 B


vrijdag 22/09
20u00 beloften B - SK Meeuwen

zaterdag 23/09
10u00 FC Maasland NO - U13
12u30 Lindelhoeven VV - U12 A
13u00 U7 - GS Bree Beek
13u00 U8 A - Lutlommel VV
13u00 vrouwen - DV Bilzen Un
14u30 Lommel SK - U12 B
15u00 U21 - FC Maasland NO
15u00 Turkse FC - beloften A
19u30 1° ploeg - Turkse FC
zondag 24/09
09u30 U10 B - GS Bree Beek
09u30 U15 - Lommel SK
09u30 St Elen - U17
10u00 U8 B - Lutlommel VV
10u00 U6 - GS Bree Beek
10u00 U9 A - Lommel SK
10u00 U9 B - Lommel SK
10u00 Kattenbos Sp - U15 C
10u00 FC Maasland NO - U15 B
vrijdag 15/09
20u00 beloften A - FC Anadol
20u00 beloften B - Zw Wiemismeer

zaterdag 16/09
10u00 H Dilsen - U10 B
10u30 Lindelhoeven VV - U13
12u30 Lutlommel VV - U11
13u00 U12 A - KFC Helson
13u00 U15 C - SV Herkol
13u00 vrouwen - Rc Reppel
13u00 FC Maasland NO - U8 A
13u00 FC Maasland NO - U8 B
13u30 Kattenbos Sp - U12 B
15u00 BS Berbroek Schulen - U21
zondag 17/09
09u30 U15 A - W Koersel
10u00 U17 - Lommel SK
10u00 Lindelhoeven VV - U10 A
10u00 Neeroeteren FC - U15 B
15u00 FC Anadol - 1° ploeg


vrijdag 08/09
20u00 Achel VV - beloften A

zaterdag 09/09
10u00 Zonhoven VV - U12 A
11u30 FC Alken - vrouwen
13u00 U8 A - Lindelhoeven VV
13u00 U10 A - Zonhoven VV
13u00 U12 B - Lutlommel VV
14u00 FC Maasland NO - U15 A
15u00 U21 - Lutlommel VV
15u00 Lindelhoeven VV - beloften B
19u30 1° ploeg - Achel VV
zondag 10/09
09u30 U10 B - Lindeboys Leut
09u30 U11 - KFC Helson
09u30 U13 - St Elen
09u30 SK Meeuwen - U7
09u30 Esp Pelt - U9 A
10u00 U8 B - Lindelhoeven VV
10u00 Sp Lille - U15 C
10u45 Esp Pelt - U9 B
vrijdag 01/09
20u00 beloften A - Opitter FC
20u00 beloften B - Hechtel FC

zaterdag 02/09
12u30 St Elen - U10 A
13u00 U8 A - Lommel SK
13u00 U12 - W Koersel
13u00 vrouwen - Bokrijk Sp
13u00 FC Eksel - U12
13u30 Genk VV - U13
15u00 U21 - Genk VV
15u00 SK Meeuwen - U11
zondag 03/09
09u30 U15 A - SK Meeuwen
09u30 St Elen - U10 B
10u00 U8 B - Lommel SK
10u00 U9 A - W Koersel
10u00 U9 B - W Koersel
10u00 U7 - Esp Pelt
10u00 GT Lommel Kol - U15 C
10u00 GS Bree Beek - U15 B
10u00 FC Maasland NO - U17
15u00 Opitter FC - 1° ploeg

woensdag 06/09
19u00 SV Herkol - U15 B

Volgende wedstrijden gaan door op ‘t Leeuwke :

zaterdag 19/08
15u00 vrouwen – Kortessemse VV
17u30 beloften A – Lutlommel VV (beker)
19u30 1° ploeg – Lutlommel VV (beker)

zondag 20/08
10u00 U17 – Rc Peer
10u00 U15 A – Rc Peer
10u00 U15 B – Sp Lille

dinsdag 22/08
19u30 beloften B – Kaulille FC (beker)

woensdag 23/08
19u30 beloften A – Lommel Kol
19u30 1° ploeg – Lommel Kol