Vrijdag 21/09
20u00 Beloften B - Esp Pelt

Zaterdag 22/09
10u00 Sp Grote Heide - U6 A
11u45 KFC Helson - U11 A
13u00 U7 - Kadijk SK
13u00 vrouwen - DV Tongeren
13u00 Lutlommel VV - U6 B
14u00 Kattenbos Sp - U15 B
15u00 U21 - VV Lummen
15u00 FC Paal Tervant - beloften A
19u30 1° ploeg - FC Paal Tervant
Zondag 23/09
09u30 U13 - Lommel SK
09u30 U15 A - P Houthalen
09u30 FC Maasland NO - U12
10u00 U8 A - Lommel SK
10u00 U8 B - Lommel SK
10u00 FC Maasland NO - U10
10u00 Kattenbos Sp - U11 B
10u00 Kattenbos Sp - U17 B
Vrijdag 14/09
20u00 Beloften A - Turkse FC

Zaterdag 15/09
09u30 St Elen - U8 A
09u30 St Elen - U8 B
13u00 U11 B - Stal Sp
13u00 U17 B - Lutlommel VV
13u00 BS Sp Berbroek Schulen - U13
14u00 Kattenbos Sp - U7
15u00 St Elen - U21
15u00 Kaulille FC - beloften B
15u00 BS Sp Berbroek Schulen - vrouwen
Zondag 16/09
09u30 U11 A - St Elen
09u30 U12 - P Houthalen
09u30 U15 B - GT Lommel Kol
10u00 U9 A - SK Meeuwen
10u00 U9 B - SK Meeuwen
10u00 St Elen - U15 A
10u00 St Elen - U17 A
10u30 U10 - Lindelhoeven VV
15u00 Turkse FC - 1° ploeg
Vrijdag 07/09
20u00 Beloften B - GS Bree Beek C
20u00 St Elen - beloften A

Zaterdag 08/09
09u30 St Elen - U9 A
09u30 St Elen - U9 B
11u00 Genk VV - U10
13u00 U7 - Rc Peer
13u00 vrouwen - J St Truiden VV
15u00 U17 A - Lommel SK
15u00 U21 - Genk VV
15u00 Sp Grote Heide - U11 B
15u00 SK Meeuwen - U12
15u00 Kadijk SK - U17 B
19u30 1° ploeg - St Elen
Zondag 09/09
09u30 U13 - P Houthalen
09u30 U15 A - Zonhoven VV
10u00 U8 A - FC Maasland NO
10u00 U8 B - FC Maasland NO
10u00 Sp Lille - U15 B

Voor onze jongens van de U21 stond voor vandaag de wedstrijd tegen W Koersel op het programma. Bij winst was de titel een feit.

Maar, ook zonder te spelen zijn onze jongens kampioen geworden.

Enerzijds won Lutlommel VV gisterenavond van de laatste concurrent, Zonhoven VV. Anderzijds heeft W Koersel net forfait gegeven voor deze wedstrijd.

Wel spijtig dat onze jongens hun titel niet op het veld kunnen vieren. Toch van harte proficiat aan trainer Roger Beckers, afgevaardigde Jan Rijnders en de volledige spelersgroep.

Tijdens ronde 1 van de eindronde speelt KFC Hamont 99 tegen Torpedo Hasselt.
Op zondag 29/04 om 15 uur : Torpedo Hasselt – KFC
Op woensdag 02/05 om 20 uur : KFC – Torpedo Hasselt

De andere wedstrijden zijn :
Thor Hasselt – FC Eksel
FC Landen – Rc Reppel
Schoonbeek Beverst – SK Meeuwen

De juiste speeldagen zijn nog niet bekend.

Als KFC de confrontatie met Torpedo Hasselt winnend afsluit, speelt het in de volgende ronde
tegen de winnaar van het duel Thor Hasselt – FC Eksel. De voorziene speeldagen zijn dan 6 en 9 mei.

vrijdag 20/04
20u00 beloften A - Fl Paal

zaterdag 21/04
10u00 Sp Grote Heide - U6
13u00 U7 A - Sp Grote Heide
13u00 U15 C - Lutlommel VV
13u00 vrouwen - E Mechelen AD Maas
13u00 Genk VV - U12 A
13u30 Bs Sp Berbroek Schulen - U13
15u00 Lutlommel VV - U21
zondag 22/04
09u30 U15 B - Sp Lille
10u00 U7 B - Sp Lille
10u00 U8 A - SK Meeuwen
10u00 U8 B - SK Meeuwen
10u00 U9 A - Genk VV
10u00 U9 B - Genk VV
10u00 N Gruitrode - U10 B
10u00 FC Maasland NO - U17
11u00 W Koersel - U11
15u00 Fl Paal - 1° ploeg

woensdag 25/04
18u00 GS Bree Beek - U9
18u30 U7 A - Lindelhoeven VV
18u30 U7 B - Lindelhoeven VV
18u30 Lindelhoeven VV - U6
18u30 Lommel SK - U10 A
18u30 Kadijk SK - U15 C
18u30 Lindelhoeven VV - U17
19u00 U15 A - Lindelhoeven VV

donderdag 26/04
18u30 Lindelhoeven VV - U12 A

zaterdag 14/04
10u00 Lindelhoeven VV - U8 B
10u00 ESK Leopoldsburg - U9 A
10u30 Achel VV - U15 C
11u30 ESK Leopoldsburg - U9 B
13u00 U12 - Zonhoven VV
13u00 Achel VV - U7 B
13u00 GS Bree Beek - U10 B
15u00 U21 - Zonhoven VV
zondag 15/04
09u30 U10 A - KFC Helson
09u30 U11 - BS Sp Berbroek Schulen
09u30 U13 - FC Herderen Millen
09u30 Lommel SK - U15 A
10u00 U6 - Achel VV
10u00 U17 - Genk VV
10u00 Kadijk SK - U7 A
10u00 Lindelhoeven VV - U8 A
10u00 SK Meeuwen - U15 B
15u00 1° ploeg - St Elen

dinsdag 17/04
19u00 U11 - VV Lummen
vrijdag 06/04
19u30 St Elen - U17

zaterdag 07/04
09u30 W Koersel - U12 A
10u00 Zonhoven VV - U8 A
10u00 Zonhoven VV - U8 B
10u00 FC Maasland NO - U10 A
10u30 E Louwel - vrouwen
13u00 U7 A - SV Breugel
13u00 U11 - VV Lummen
13u30 Esp Pelt - U6
13u30 Lindelhoeven VV - U15 C
19u30 SK Meeuwen - 1° ploeg
zondag 08/04
09u30 U10 B - KFC Ham Un
09u30 U13 - Zonhoven VV
09u30 U15 B - GS Bree Beek
10u00 U7 B - GS Bree Beek

dinsdag 10/04
18u30 U9 A - P Houthalen
18u30 U9 B - P Houthalen
19u30 U21 - Lindelhoeven VV

woensdag 11/04
19u00 P Houthalen - U15 A
20u00 vrouwen - E Louwel