donderdag 15/02
19u30 Rc Peer - beloften B

vrijdag 16/02
19u15 Zonhoven VV - U12 A
19u30 Zonhoven VV - U21

zaterdag 17/02
10u00 Achel VV - U6
11u15 BS Sp Berbroek Schulen - U11
11u45 KFC Helson - U10 A
13u00 U7 A - Kadijk SK
13u00 U12 B - SV Herkol
13u00 U15 C - Achel VV
15u00 Lutlommel VV - Beloften A
19u30 1° ploeg - Lutlommel VV
zondag 18/02
09u30 U9 A - ESK Leopoldsburg
09u30 U9 B - ESK Leopoldsburg
09u30 U10 B - GS Bree Beek
09u30 U15 B - SK Meeuwen
10u00 U7 B - Achel VV
10u00 U8 A - Lindelhoeven VV
10u00 U8 B - Lindelhoeven VV
11u15 Genk VV - U17

woensdag 21/02
19u00 U15 A - Lommel SK

Ons eerste elftal zet de reeks zonder nederlaag verder: voor doelman Marnick Emmers de 4e clean sheet op rij. Op zaterdagavond was Opitter kind van de rekening. De doelpunten van de 4-0 overwinning werden gescoord door Stijn Nullens, Nick Maes en Brecht Geelen (2x, foto).

Stadionomroeper Fonny Plessers is van alle markten thuis; hij zorgde voor het wedstrijdverslag.

vrijdag 02/02
20u00 beloften A - N Gruitrode

zaterdag 03/02
10u00 P Houthalen - U9 A
10u00 P Houthalen - U9 B
11u30 KFC Ham Un - U10 B
13u00 U12 A - W Koersel
13u00 U15 C - Lindelhoeven VV
13u30 Waterloos VV - U12 B
14u30 P Houthalen - Beloften B
15u00 Lindelhoeven VV - U21
zondag 04/02
09u30 U10 A - FC Maasland NO
09u30 GS Bree Beek - U7 B
10u00 U6 - Esp Pelt
10u00 U8 A - Zonhoven VV
10u00 U8 B - Zonhoven VV
10u00 U17 - St Elen
10u00 Lummen VV - U11
10u00 Zonhoven VV - U13
10u00 GS Bree Beek - U15 B
10u15 SV Breugel - U7 A
15u00 N Gruitrode - 1° ploeg

woensdag 07/02
19u00 U15 A - P Houthalen

Zoals je kan opmaken uit onderstaande kalender en zoals ook in het verslag van vorige wedstrijd aangehaald, speelt
KFC zijn thuiswedstrijd tegen Stal Sp op zondag 28 januari, aftrap 14u30.

En de aftrap zal gegeven worden door stadsprins Jordy I, die samen met de Teutepeuters de wedstrijd zal bijwonen.

vrijdag 26/01
20u00 Stal Sp - beloften A

zaterdag 27/01
09u30 St Elen - U11
12u00 SV Breugel - U6
13u00 U7 - Sp Wijchmaal
13u00 U12 B - St Elen
13u00 FC Maasland NO - U8 A
13u00 FC Maasland NO - U8 B
13u00 P Houthalen - U10 A
13u00 Rc Genk Ladies - U15 A
14u30 U21 - BS Sp Berbroek Schulen
14u30 HW Zonhoven - vrouwen
zondag 28/01
09u30 U10 B - Rc Peer
09u30 U13 - E Termien
10u00 U7 - Esp Pelt
10u00 U9 A - Lindelhoeven VV
10u00 U9 B - Lindelhoeven VV
10u00 U17 - KFC Helson
10u00 Kattenbos Sp - U15 C
14u30 1° ploeg - Stal Sp
vrijdag 19/01
20u00 beloften A - Turkse FC

zaterdag 20/01
09u30 VV Lummen - U13
13u00 U10 A - W Koersel
13u00 U12 B - FC Maasland NO
13u00 U15 C - GT Lommel Kol
13u00 vrouwen - F Beringen
14u30 beloften B - Kaulille FC
14u30 FC Maasland NO - U21
15u00 SK Meeuwen - U12 A
zondag 21/01
09u30 U11 - Lindelhoeven VV
09u30 Kadijk SK - U10 B
10u00 U7 B - Kaulille FC
10u00 U8 A - E Termien
10u00 U8 B - E Termien
10u00 FC Eksel - U6
10u00 Opitter FC - U15 B
10u00 Lutlommel VV - U17
14u30 Turkse FC - 1° ploeg

woensdag 24/01
18u30 U15 B - SV Herkol
vrijdag 12/01
20u00 SK Meeuwen - beloften B

zaterdag 13/01
09u30 St Elen - U8 A
09u30 St Elen - U8 B
13u00 U10 B - Achel VV
13u00 U12 A - E Termien
13u00 vrouwen - F Beringen
13u30 D H Jeuk - U11
14u00 FC Anadol - beloften A
15u00 U21 - Genk VV
15u00 Sp Grote Heide - U7
18u00 SK Meeuwen - U9 A
18u00 SK Meeuwen - U9 B
19u30 1° ploeg - FC Anadol
zondag 14/01
09u30 U13 - SK Meeuwen
09u30 U15 B - KFC Helson
09u30 VV Voorshoven - U12 B
09u30 Sp Grote Heide - U15 C
10u00 U6 - Sp Lille
10u00 U17 - Lommel SK
10u00 FC Eksel - U7 A
10u00 Lindelhoeven VV - U10 A
10u00 SK Meeuwen - U15 A
vrijdag 01/12
20u00 beloften A - St Elen

zaterdag 02/12
10u00 St Elen - U15 B
12u00 U7 - Lindelhoeven VV
13u00 U8 A - Lutlommel VV
13u00 U12 A - Lommel SK
13u00 vrouwen - E Louwel
13u00 P Houthalen - U10 A
14u00 U6 - H Wijshagen
14u30 U21 - Zonhoven VV
19u30 St Elen - 1° ploeg
zondag 03/12
09u30 U10 B - FC Maasland NO
09u30 U11 - Lindelhoeven VV
09u30 U15 A - Lutlommel VV
10u00 U8 B - Lutlommel VV
10u00 U9 A - Meeuwen SK
10u00 U9 B - Meeuwen SK
10u00 FC Maasland NO - U13
10u00 FC Eksel - U15 C
10u00 SK Meeuwen - U17