01/10 19U30 Vlijtingen VV – SK Meeuwen 0-2
02/10 15U00 Turkse Rangers – Herk-de-Stad FC 2-0
02/10 15U00 KVK Wellen – V Maasmechelen 1-0
02/10 15U00 W Koersel – Esp Neerpelt 2-2
02/10 15U00 Cobox 76 – KVK Beringen 6-0
02/10 15U00 E Genenbos – Lutlommel VV 1-2
02/10 15U00 E Termien – N Gruitrode 3-0

Share

Op zaterdag 1 oktober ontvangt KFC op ‘t Leeuwke Dar Jeuk, aanvang van de wedstrijd om 19U30

Verder programma

01/10 19U30 Vlijtingen VV – SK Meeuwen
02/10 15U00 Turkse Rangers – Herk-de-Stad FC
02/10 15U00 KVK Wellen – V Maasmechelen
02/10 15U00 W Koersel – Esp Neerpelt
02/10 15U00 Cobox 76 – KVK Beringen
02/10 15U00 E Genenbos – Lutlommel VV
02/10 15U00 E Termien – N Gruitrode

Share

Zaterdag 01/10

12U30 RS Beverlo – Duiveltjes C + D
13U00 Duiveltjes A + B – Peer SV
13U00 SV Breugel – Debutantjes A + B
13U00 Un Overpelt Lommel – Miniemen B 3-2
13U30 Rc Peer – Preminiemen A + B
13U30 KVK Beringen – Miniemen A 1-0
15U00 Miniemen C – Thes Sport 2-5
15U00 Junioren – Taxandria FC 2-2
15U00 Dar Jeuk – Reserven 1-7

Zondag 02/10

09U30 Duiveltjes E + F – N Gruitrode
09U30 Kadetten C – Un Overpelt Lommel 2-4
09U30 FC Eksel – Kadetten A 2-12
10U00 SK Bree – Kadetten B 3-5
10U00 H Wijshagen – Scholieren 2-5

Share

Op zondag 25 september maakt KFC de verplaatsing naar KVK Beringen, aanvang van de wedstrijd om 15 uur. Vanaf dit seizoen speelt KVK Beringen zijn thuiswedstrijden op de accommodatie de Motbemden, gelegen Hasseltsesteenweg te Beringen.

Verder programma
24/09 19U30 SK Meeuwen – E Genenbos
24/09 19U30 E Neerpelt – KVK Wellen
24/09 20U00 Dar Jeuk – W Koersel
25/09 15U00 Lutlommel VV – Cobox 76
25/09 15U00 V Maasmechelen – Turkse Rangers
25/09 15U00 Herk-de-Stad FC – E Termien
25/09 15U00 N Gruitrode – Vlijtingen VV

Share

Vrijdag 23/09

20U00 Reserven – KVK Beringen

Zaterdag 24/09

13U00 Preminiemen A + B – Lindelhoeven VV
13U00 Miniemen B – Lindelhoeven VV
13U00 GT Lommel Kol – Duiveltjes A + B
13U30 Miniemen A – M Zonhoven
13U30 Waterloos VV – Preminiemen C + D
13U30 SK Meeuwen – Miniemen C
15U00 W Koersel – Junioren

Zondag 25/09

09U30 Duiveltjes C + D – FC Eksel
09U30 Kadetten B – Achel VV
09U30 Kadetten C – Esp Neerpelt
10U00 SV Herkol – Debutantjes A + B
10U00 Neeroeteren FC – Duiveltjes E + F
10U00 Sp Wijchmaal – Kadetten A
10U00 Scholieren – GT Lommel Kol

Woendag 28/09

18U00 Preminiemen C + D – M Zonhoven

Donderdag 29/09

19U00 Kadetten A – Lutlommel VV

Share

Ons eerste elftal heeft in extremis nog een gelijkspel uit de brand gesleept tegen Lutlommel. Verslag volgt via de uitslagen-pagina.

KFC Hamont 99 – Lutlommel 1-1
Vlijtingen – Herk 0-0
Termien – Maasmechelen 2-1
Turkse Rangers – Neerpelt 1-2
Beringen – Jeuk 0-1
Cobox – Meeuwen 1-0
Genebos – Gruitrode 2-1
Wellen – Koersel 1-0

(uitslagen onder voorbehoud)

Share