Op 11 november 2005 zullen wij, na het succes van vorig jaar, wederom een duiveltjestornooi organiseren op onze accommodatie ‘t Leeuwke . Aangezien de kleinsten onder ons zijn aangevuld met een categorie ‘ Debutantjes’ , zullen ook zij deelnemen aan dit tornooi .
Ouders, grootouders en natuurlijk alle supporters zijn van harte welkom teneinde onze jonge spruiten aan te moedigen .
Tot dan !!!

Het jeugdbestuur .

Share

Ons eerte alftal heeft helaas te weinig kansen benut en is zo blijven steken op een 1-1 gelijkspel tegen Cobox. Verslag volgt via de uitslagen-pagina.

Uitslagen eerste provinciale:
Vrijdag 07/10 19U30 SK Meeuwen – E Termien 2-0
Zondag 09/10 15U00 Lutlommel VV – Vlijtingen VV 3-0
Zondag 09/10 15U00 KVK Beringen – E Genenbos 1-2
Zondag 09/10 15U00 V Maasmechelen – W Koersel 7-1
Zondag 09/10 15U00 Herk-de-Stad FC – KVK Wellen 1-2
Zondag 09/10 15U00 N Gruitrode – Turkse Rangers 1-0
Zondag 09/10 18U00 Dar Jeuk – Esp Neerpelt 1-7
Zondag 09/10 15U00 KFC Hamont 99 – Cobox 1-1

Share


Op 6 oktober speelden onze préminiemen, geboren in ’95, een eerste vriendschappelijke wedstrijd tegen de provinciale leeftijdgenoten van Bocholt. Alhoewel onze jongens door het lot gedwongen werden op gewestelijk niveau te spelen bewezen ze in deze wedstrijd ook op provinciaal vlak hun mannetje te kunnen staan. Voor de wedstrijd mochten onze jongens even op de foto samen met hun trainers Tim Hendriks en Thijs Meijssen.

Share

Op zondag 09/10 om 15 uur speelt KFC op eigen terrein tegen Cobox 76. Omwille van de interland België-Spanje mag deze wedstrijd niet op zaterdag gespeeld worden.

Verder programma eerste provinciale:

Vrijdag 07/10 19U30 SK Meeuwen – E Termien
Zondag 09/10 15U00 Lutlommel VV – Vlijtingen VV
Zondag 09/10 15U00 KVK Beringen – E Genenbos
Zondag 09/10 15U00 V Maasmechelen – W Koersel
Zondag 09/10 15U00 Herk-de-Stad FC – KVK Wellen
Zondag 09/10 15U00 N Gruitrode – Turkse Rangers
Zondag 09/10 18U00 Dar Jeuk – Esp Neerpelt

Share

Vrijdag 07/10

19U00 Miniemen B – FC Helson

Zaterdag 08/10

10U00 Kab Opglabbeek – Duiveltjes E + F
12U00 Exc Ophoven – Preminiemen C + D
12U00 SK Bree – Miniemen C
13U30 Miniemen A – Kattenbos Sp
15U00 Cobox 76 – Reserven

Zondag 09/10

09U30 Duiveltjes C + D – Un Overpelt Lommel
09U30 Kadetten B – GS Beek
10U00 Kadetten A – Kinrooi FC
10U00 E Neerpelt – Duiveltjes A + B
10U00 FC Helson – Kadetten C
10U00 Scholieren – Lutlommel VV

Woensdag 12/10

18U00 Debutantjes A + B – Peer SV

Share

Dar.Jeuk – Prov.Reserven 1-7
Prov.Junioren – Taxandria 2-2
Wijshagen – Scholieren 2-5
Eksel – Kadetten A 2-12
SK Bree B – Kadetten B 3-5
Kadetten C – KVSK United B 2-4
Beringen – Prov.Miniemen 1-0
KVSK United B – Miniemen B 3-1
Miniemen C – Thes Sport B 2-5

Share

01/10 19U30 Vlijtingen VV – SK Meeuwen 0-2
02/10 15U00 Turkse Rangers – Herk-de-Stad FC 2-0
02/10 15U00 KVK Wellen – V Maasmechelen 1-0
02/10 15U00 W Koersel – Esp Neerpelt 2-2
02/10 15U00 Cobox 76 – KVK Beringen 6-0
02/10 15U00 E Genenbos – Lutlommel VV 1-2
02/10 15U00 E Termien – N Gruitrode 3-0

Share

Op zaterdag 1 oktober ontvangt KFC op ‘t Leeuwke Dar Jeuk, aanvang van de wedstrijd om 19U30

Verder programma

01/10 19U30 Vlijtingen VV – SK Meeuwen
02/10 15U00 Turkse Rangers – Herk-de-Stad FC
02/10 15U00 KVK Wellen – V Maasmechelen
02/10 15U00 W Koersel – Esp Neerpelt
02/10 15U00 Cobox 76 – KVK Beringen
02/10 15U00 E Genenbos – Lutlommel VV
02/10 15U00 E Termien – N Gruitrode

Share