In de loop van deze week werden we verrast met het droevige nieuws dat Mevr Victoire Severijns, schoonmoeder van bestuurslid Koen Tijskens, plotseling overleden is.

We wensen Karin en Koen en hun familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen.

De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 10 december om 10U30 in de St Laurentiuskerk van Hamont. Op vrijdag 9 december om 19 uur gaat er in voornoemde kerk een avondwake door.

Share

Op zaterdag 10 december speelt KFC op eigen terrein tegen Herk FC, aanvang 19U30. Iedere supporter, die aanwezig was in Herk, herinnert zich zeker nog de spectaculaire remonte na de rust, waardoor een 3/0 ruststand omgebogen werd in een 3/3 eindstand.

De andere wedstrijden in eerste provinciale worden gespeeld, zondag 11 december om 14u30:

E Termien – KVK Wellen
Vlijtingen VV – W Koersel
E Genenbos – E Neerpelt
Cobox 76 – V Maasmechelen
KVK Beringen – N Gruitrode
Turkse Rangers – Dar Jeuk
Lutlommel VV – SK Meeuwen

Share

Zaterdag 10/12

10U30 ESK Leopoldsburg – Duiveltjes C + D
12U00 Zwartberg FC – Miniemen A
13U00 Preminiemen A + B – HO Molenbeersel
13U00 Sp Grote Brogel – Preminiemen C + D
14U30 Junioren – K Neeroeteren FC
14U30 Herk FC – Reserven
15U00 Debutantjes A + B – SV Herkol
15U00 Miniemen C – Vr Zolder

Zondag 11/12

09U30 Duiveltjes E + F – SSD Opoeteren
09U30 Kadetten B – Neeroeteren FC
10U00 Kadetten A – Sp Grote Heide
10U00 Scholieren – E Louwel
10U00 Kattenbos Sp – Duiveltjes A + B
10U00 E Neerpelt – Miniemen B
10U00 N Gruitrode – Kadetten C

Share

V.Maasmechelen – Prov.reserven 3-2 (blijven 2e)
Prov.junioren – Lummen 2-2
RC Peer – Scholieren 4-1
Kadetten A – Achel 4-2 (blijven 2e)
Kadetten B – Overpelt VV B 4-2 (stijgen naar 3e plaats)
Beek B – Kadetten C 1-4 (stijgen naar 5e plaats)
Berkenbos – Prov.miniemen 2-2 (blijven 2e, Berkenbos 1e)
SK Bree B – Miniemen B 2-1
Miniemen C – Beringen B 1-10

Share

03/12
KFC Hamont 99 – V Maasmechelen 4-1
SK Meeuwen – Dar Jeuk 5-1
04/12
Lutlommel VV – N Gruitrode 1-1
KVK Beringen – Herk FC 0-1
E Genenbos – W Koersel 2-2
E Termien – Turkse Rangers 2-0
Vlijtingen VV – KVK Wellen 3-2
Cobox 76 – E Neerpelt 3-2

Share

Zaterdag 03/12

10U00 Kaulille FC – Preminiemen C + D
13U00 Duiveltjes A + B – VC Kerkhoven
13U00 Preminiemen A + B – N Gruitrode
13U00 SK Bree – Miniemen B
14U30 Junioren – VV Lummen
14U30 V Maasmechelen – Reserven
15U00 Miniemen C – KVK Beringen
15U00 Berkenbos VV – Miniemen A

Zondag 04/12

09U30 Duiveltjes E + F – SK Meeuwen
09U30 Kadetten B – Overpelt VV
10U00 Kadetten A – Achel VV
10U00 Rc Peer – Scholieren
10U30 Lindelhoeven VV – Debutantjes A + B
11U00 GS Beek – Kadetten C

Share