Hoofdsponsors








Sponsored links



Kalender

juli 2017
M D W D V Z Z
« jun    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

1990-2010 – Historie

Winnaars Winner Gagnants Sieger Euro-Cup

Junioren A – U 19

1998
1. O.S.V. Amsterdam (NL)
2. FC Brederod IF Frederiksvark (DK)
3. VV Egmondia Egmond aan Zee (NL)
1999
1.Esperanza Neerpelt (B)
2.Lutlommel V.V. (B)
3.Bregel Sport (B)
2000
1.St Joseph Boys AFC Dublin(IRL)
2.FV Hafen Dresden (D)
3.VV Vriendenschaar Culemborg (NL)
2001
1.KFC Hamont 99 (B)
2.Churchwell Lions Yorkshire (EN)
3.Petersburn United Airdrie (SC)
2002
1.AS Cartigliana Bassano del Grappa(I)
2.Knocklyon United Dublin (IRL)
3.Esperanza Neerpelt (B)
2003
1.RSC Amienois (F)
2.V V Fortuna Vlaardingen (NL)
3.Excelsior Pernis (NL)
2004
1.SV Zevenhoven (NL)
2. vv De Brug (NL)
3.KFC Hamont 99 (B)
2005
1.Lutlommel V.V. (B)
2.KFC Hamont 99 (B)
3.Waldridge Park FC 1 Durham (EN)
2006
1. RKDVC Drunen (NL)
2. Bramming Boldklub (DK)
3. KFC Hamont 99 (B)
2007
1. Lutlommel V.V. Lommel (B)
2. V.V. Quick Boys Katwijk (NL)
3. KFC Hamont 99 (B)
2008
1.HC & FC Victoria Hilversum (NL)
2.Lutlommel V.V. Lutlommel (B)
3.ZOB Zuid Oost Beemster (NL)
2009
1. KFC Hamont 99 1 (B)
2. MvR ‘s Heerenberg (NL)
3. KFC Hamont 99 2 (B)
2010
1. FC Lisse (NL)
2. New College Telford – 1 (EN)
3. KFC Hamont 99 (B)

Junioren B – U 17

1990
1.Koge BK (DK)
2.Esperanza Neerpelt (B)
3.Povolaro (I)
1991
1.K.V.V. Hamontlo (B)
2.Culter BC (SC)
3.Levallois (F)
1992
1. East End (SC)
2. Elinkwijk (NL)
3.W. Bockum (D)
1993
1.Hammer Spvvg (D)
2.Bocholt V.V. (B)
3.VV D.T.S. ’35 Ede (NL)
1994
1.K.V.V. Hamontlo (B)
2.Owls FC (EN)
3.Salvesen Boys Club Edingburgh (SC)
1995
1.Seafar Villa BFC (SC)
2.Tingley Athletic FC (EN)
3.Kon. FC Haarlem (NL)
1996
1.Glasgow City BC (SC)
2.TSV Dagerheim Aidlingen (D)
3.AVV Zeeburgia (NL)
1997
1.De Graafschap Doetichem (NL)
2.Kon. FC Haarlem (NL)
3.FK Petrimex Prievidza (SK)
1998
1.VV Zaanlandia Zaandam (NL)
2.FC Brederod IF Frederiksvark 1 (DK)
3. Bocholt V.V. (B)
1999
1.Dean Thistle Kilmarnock Glasgow (SC)
2.Bocholt V.V. (B)
3.Banks of Dee BC Aberdeen (SC)
2000
1.Cramond Boys Club Edinburgh (SC)
2.AS Valle D’Ottavo (I)
3.KFC Hamont 99 (B)
2001
1.J.S.V. Nieuwegein (NL)
2.VFL Nordstemmen (D)
3.Bocholt V.V. (B)
2002
1.Bocholt V.V. (B)
2.Knocklyon United Dublin (IRL)
3.HAFC Copley Halifax (EN)
2003
1. Bocholt V.V. (B)
2. V V Hoeven (NL)
3. North Dublin Schoolboy League 2- Dublin (IRL)
2004
1.vv Always Forward Hoorn (NL)
2.Waldridge Park FC Durham (EN)
3.KFC Hamont 99 (B)
2005
1.Bocholt V.V. (B)
2.DOVO Veenendaal (NL)
3.Kaulille FC (B)
2006 (B1)
1.Knocklyon United, Dublin (IRL)
2.Waldridge Park FC Durham (EN)
3.FC Engelen, Den Bosch (NL)
2006 (B2)
1.Bocholt V.V. (B)
2.Roseburn BC, Edinburgh (SC)
3.KVSK United, Overpelt-Lommel (B)
2007
1. Waldridge Park FC 1 Durham (EN)
2. Eendracht Genenbos Lummen (B)
3. Waldridge Park FC 2 Durham (EN)
2008
1.FC Drochtersen-Assel Drochtersen-Assel (D)
2.Eendracht Genenbos Genenbos (B)
3.SV Argon Mijdrecht (NL)
2009
1. R.K.V.V. Roosendaal (NL)
2. Fortuna Wormerveer (NL)
3. KFC Hamont 99 1 (B)
2010
1. Bree SK (B)
2. Sporting Martinus (NL)
3. DCS Zevenaar (NL)

Junioren C – U 15

1990
1.A.S.Yerres (F)
2.FC Basel (CH)
3.K.V. Hamontlo (B)
1991
1.Levallois (F)
2.Nervianese (I)
3. Bocholt V.V. (B)
1992
1.Erskine (SC)
2.K.V.V. Hamontlo (B)
3.St. Pauls (SC)
1993
1.AS Valle D’Ottavo (I)
2.K.V.V. Hamontlo (B)
3.Amstelland FC (NL)
1994
1 Esperanza Neerpelt (B)
2.St-Marys BC (SC)
3.K.V.V. Hamontlo (B)
1995
1.Always Forw. Hoorn (NL)
2.RW Frankenthal (D)
3.Esperanza Neerpelt (B)
1996
1.Tillicoultry FC Stirley Area (SC)
2.H.V.V. ‘t Gooi Hilversum (NL)
3.De Kraanvogels Soerendonk (NL)
1997
1.FK Petrimex Prievidza (SK)
2.J.S.V. Nieuwegein (NL)
3.FC34 Wiesbaden Bierstadt (D)
1998
1.St. Peters BC Paisley (SC)
2.SC Eintracht Hamm (D)
3.K.V.V. Hamontlo (B)
1999
1.AS Valle D’Ottavo (I)
2.J.S.V. Nieuwegein (NL)
3.FC Turkse Rangers Genk (B)
2000
1.VV Roda ’46 Leusden (NL)
2.Cameleon Thistle Juveniles Falkirk (SC)
3.FC Turkse Rangers Genk (B)
2001
1.Bocholt V.V. (B)
2.Petersburn United 1 Airdrie (SC)
3.VV Maarssen 1 (NL)
2002
1.Llangynwyd Rang. FC Bridgend (Wales)
2. St Mirren BC Glasgow (SC)
3.Vitesse ’22 2 (NL)
2003
1. V V Nooit Gedacht Geffen (NL)
2. 1. SC Kohleck Wiesbaden (D)
3. Nortk Dublin Schoolboy League Dublin (IRL)
2004
1.Bocholt V.V. (B)
2.vv Nooit Gedacht Geffen (NL)
3.Rksv Margriet Oss (NL)
2005
1.Bocholt V.V. (B)
2.Carlow District 1 Carlow (IRL)
3.Turkse Rangers Genk (B)
2006
1.Bocholt V.V. (B)
2.vv Koudekerk, Alphen a/d Rijn (NL)
3.Bohemians FC, Dublin (IRL)
2007
1. KFC Hamont 99 (B)
2. Waldridge Park FC 2 Durham (EN)
3. Bocholter V.V. Bocholt (B)
2008
1.KFC Hamont 99 1 Hamont-Achel (B)
2.Waldridge Park FC Durham (EN)
3. KESK Leopoldsburg Leopoldsburg (B)
2009
1. Ards Youth Belfast (NIRL)
2. Bree S.K. Bree (B)
3. Stafford Rangers Staffordshire (EN)
2010
1. RKDEO Nootdorp -1 (NL)
2. KFC Hamont 99 – 1 (B)
3. Meadow Sport FC (EN)

Junioren D – U 13

1990
1.Bocholt V.V. (B)
2.FC Basel (CH)
3.K.V.V. Hamontlo (B)
1991
1.Ballerup IF (DK)
2.Utrecht VV (NL)
3.Levallois (F)
1992
1.K.V.V. Hamontlo (B)
2.Erskine (SC)
3.Utrecht (NL)
1993
1.Grangemouth FC (SC)
2.ASV U.V.V. (NL)
3.Amstelland FC (NL)
1994
1.Rangers SADB FC Glasgow (SC)
2.Salvesen Boys Club Edingburgh (SC)
3.Esperanza Neerpelt (B)
1995
1.VV Waterwijk Almere 1 (NL)
2. SV Dresden Lobtau (D)
3.Esperanza Neerpelt (B)
1996
1. S.V. Almere 1 (NL)
2.St. Peters BC Paisley (SC)
3.VV Waterwijk 1 Almere (NL)
1997
1.FK Petrimex Prievidza (SK)
2.Kaypark BC Kilmarnock (SC)
3.VV Waterwijk 1 Almere (NL)
1998
1.O.S.V. Amsterdam (NL)
2.SC Eintracht Hamm (D)
3.St.Peters BC Paisley (SC)
1999
1.FC Kaulille (B)
2.AS Valle D’Ottavo (I)
3.Blanc Mesnil Sports Football (F)
2000
1. Vinding SF Vejle (DK)
2.FC Turkse Rangers Genk (B)
3.Kaypark BC Kilmarnock (SC)
2001
1.Wallsend BC Newcastle 2 (EN)
2.Bocholt V.V. (B)
3.Kippax Athletic FC Castleford (EN)
2002
1.1.Newburn Jrs FC Newcastle (EN)
2.Knocklyon United Dublin (IRL)
3.Bocholt V.V. (B)
2003
1. Paris Alé F.C. Paris (F)
2. F.C. Kaulille (B)
3. V V Floreant Boskoop (NL)
2004
1.F.C. Kaulille (B)
2. vv Nooit Gedacht Geffen (NL)
3.KFC Hamont 99 3 (B)
2005
1.KVSK United Overpelt-Lommel (B)
2.College Corinthians AFC Cork (IRL)
3.vv Loosdrecht (NL)
2006
1. V.V.O.R., Rotterdam (NL)
2.US Roye, Roye (FR)
3. Nuenen, Nuenen (NL)
2007
1. Crayford Arrows 1 Kent (EN)
2. Crayford Arrows 1 Kent (EN)
3. Kaulille F.C. Kaulille (B)
2008
1.SV Almere 1 Almere (NL)
2.St Kevins Boys Dublin (IRL)
3.Bree S.K. Bree (B)
2009
1. VV Purmersteijn 1 Purmerend (NL)
2. FC De Bilt 1 De Bilt (NL)
3. KFC Hamont 99 1 (B)
2010
1. U. S. Ponthierry (F)
2. Herongate FC (EN)
3. Ballerup IF (DK)

Junioren E – U11

1990
niet gespeeld
1991
1.Ballerup IF (DK)
2.AS Cossigny (F)
3.Nervianese (I)
1992
1.Vlaardingen (NL)
2.Culter BC (SC)
3.Waterwijk (NL)
1993
1.Grangemouth FC (SC)
2.Culter BC (SC)
3.K.V.V. Hamontlo (B)
1994
1.K.V.V. Hamontlo (B)
2.Allen Weerbaar (NL)
3.FC Oda Weert (NL)
1995
1.Rangers SABC Glasgow (SC)
2.HBS Den Haag (NL)
3.SV Dresden Lobtau (D)
1996
1.S.V. Almere (NL)
2.S.V. Kampong Utrecht (NL)
3.Hammer Spvg (D)
1997
1.SC Eintracht Hamm (D)
2.FC Bohemians Praag (CZ)
3.S.V. Almere (NL)
1998
1.K.V.V. Hamontlo (B)
2.FCVeyerska Bityska (CZ)
3.VV Eldenia Arnhem (NL)
1999
1.O.S.V. Amsterdam (NL)
2.SV Auersmacher (D)
3.Nec ’75 Amsterdam (NL)
2000
1.FC Turkse Rangers 1 Genk (B)
2.Bonnyrigg Rose BC 2 Edingburgh (SC)
3.VV DSC Kerkdriel (NL)
2001
1.Jeunesse Aubersvilliers 1 (F)
2.Hearts BC Edingburgh 1 (SC)
3.Hearts BC Edingburgh 2 (SC)
2002
1.Bonnyrig Rose 2 Edinburgh (SC)
2.KFC Hamont 99 4 (B)
3..Knocklyon United Dublin (IRL)
2003
1. Bocholt V.V. (B)
2. AS Valle d’Ottavo (I)
3. Bonnyrigg Rose BC Edinburgh (SC)
2004
1. Bonnyrigg Rose BC 2 Edinburg (SC)
2. Bocholt V.V. (B)
3.Lutlommel V.V. (B)
2005
1.V.V. Gilze (NL)
2.ZSV Deurne (NL)
3.UNA Veldhoven (NL)
2006 (8 spelers)
1.SR Haguenau 2, Haguenau (FR)
2.RKSV Mierlo-Hout (NL)
3.CSW Wilnis (NL)
2006 (10 spelers)
1.Bocholt V.V. (B)
2.Lutlommel V.V. (B)
3.KFC . Hamont 99 1 (B)
2007
1. Bocholter V.V. Bocholt (B)
2. Lutlommel V.V. Lommel (B)
3. Bonnyrigg Rose BC 1 Edinburgh (SC)
2008 (8 spelers)
1.SV Budel/Vaso Budel (NL)
2.Bonnyrigg Rose BC 2 Edinburg & Lothians (SC)
3.VfB Korsenbroich Korschenbroich (D)
2008 (10 spelers)
1.SC Douai Douai (F)
2.Bocholter V.V. Bocholt (B)
3.V.P.V. Purmerend Purmerend (NL)
2009
1. AS Reichstett 1 Reichstett (F)
2. AS Reichstett 2 Reichstett (F)
3. VVOR Rotterdam Rotterdan (NL)
2010
1. KVSK United (B)
2. Patro Maasmechelen (B)
3. Swift Amsterdam (NL)

Junioren G (Girls) U 17

2006
1.Bramming Boldklub, Bramming (DK)
2.RKVV Huissen (NL)
3.F.C. Courfaivre (CH)
2007
1. SV Almere (NL)
2. Halveweg Zonhoven (B)
3. St Albans City Youth FC (EN)
2008
1.Halveweg Zonhoven Zonhoven (B)
2. VV Oosterhout Oosterhout (NL)
3.BVV Blitterswijk Blitterswijk (NL)