STARTVERGADERING JEUGD Vrijdag 23 juni 19h

Vrijdag aanstaande 23 juni om 19h heten we alle spelers en ouders welkom op de startvergadering van onze jeugd.  Aansluitend kan je info vragen aan de verantwoordelijken of aan je team trainer.   We willen weer een trapje hoger met onze jeugdopleiding.  Hiervoor zijn er weer heel wat nieuwigheden in de jeugdwerking op komst.  We streven op termijn naar een unieke jeugdopleiding waar KWALITEIT gekoppeld aan FUN en BELEVING ons streefdoel is.  We zijn op goede weg maar mogen geen stappen overslaan. Verder willen we beroep doen op alle ouders van onze jeugdspelers en hierbij vragen dat ze onze jeugdopleiding steunen en een warm hart toedragen.  Samen met de spelers en ouders en alle medewerkers willen we een hechte groep vormen waar het goed vertoeven is voor iedereen.

KFC Jeugd

Share