Vrijdag 15/02

20u00 beloften A - FC Maasland NO

Zaterdag 16/02

10u00 Lutlommel VV - U6 B
10u00 FC Wezel Sp - U8
11u30 FC Alken - vrouwen
12u30 Lutlommel VV - U12
13u00 U11 B - HW Zonhoven
15u00 W Koersel - U21
15u00 FC Maasland NO - beloften B
Zondag 17/02

09u30 U11 A - Lommel SK
09u30 U13 - Zonhoven VV
10u00 U6 A - SV Herkol
10u00 U9 A - SK Meeuwen
10u00 U9 B - SK Meeuwen
10u00 U15 B - Waterloos VV
10u00 FC Eksel - U7
10u00 GS Bree Beek - U17 A
11u00 Spouwen Mopertingen - U15 A
15u00 FC Maasland NO - 1° ploeg

Onze provinciale U15 zorgden voor een stunt tegen Esk Leopoldsburg.  Het team van de tegenstander welke vorig seizoen kampioen werd in de interprovinciale reeks en dit seizoen ongeslagen was in de provinciale reeks, werd kansloos weggespeeld.  Uitslag 1 – 3.   De volledige wedstrijd speelde KFC heel dominant met veel druk op de tegenstander.  De tegenstander kreeg maar 1 kans bij elkaar gespeeld 5 minuten voor tijd met een doelpunt tot gevolg maar toen stond het al 0-3 voor KFC.  Enkel KFC lukte het dit seizoen om punten te vergaren tegen dit team.  Vorige thuiswedstrijd werd het 3-3.  Bij KFC speelden ook 2 U13 spelers 1 helft mee en die deden het uitstekend.  Een dikke proficiat voor de uitstekende mentaliteit en inzet ondanks enkele afwezige jongens ( blessures ).

KFC HAMONT 99 – STAL SPORT 0 – 2
FC EKSEL – K.ST. ELEN 0 – 1
S.K. MEEUWEN – VV STOKKEM afgelast
RACING PEER – TURKSE FC 0 – 0
N. GRUITRODE – LINDELHOEVEN VV 1 – 2
SP.GROTE HEIDE – RC REPPEL 3 – 0
FC ANADOL – FC MAASLAND NO 3 – 1
LUTLOMMEL VV – FC PAAL-TERVANT A 1 – 2

Vrijdag 08/02

20u00 beloften B - VV Stokkem
20u00 Stal Sp - beloften A

Zaterdag 09/02

10u00 GS Bree Beek - U12
10u00 FC Maasland NO - U13
12u30 Lutlommel VV - U10
13u00 U11 B - Bocholt VV
13u00 U17 B - GS Bree Beek
13u00 vrouwen - Rc Genk
15u00 U17 A - Lindelhoeven VV
15u00 P Houthalen - U21
19u30 1° ploeg - Stal Sp
Zondag 10/02

09u30 U11 A - GS Bree Beek
10u00 U6 A - Lommel SK
10u00 U9 A - Lutlommel VV
10u00 U9 B - Lutlommel VV
10u00 U15 B - SK Meeuwen
10u00 Rc Peer - U7
10u00 Esk Leopoldsburg - U15 A
10u30 Sp Grote Heide - U6 B
11u15 W Koersel - U8 A
11u15 W Koersel - U8 B

Donderdag 14/02

19u00 U17 B - Sp Grote Heide

Wat doet het weer deze nacht. Speelt de jeugd dit weekend wel ? Ook deze week houden we jullie via dit medium op de hoogte.

Hieronder vind je al het voorziene programma :

Vrijdag 01/02

20u00 beloften A - VV Stokkem

Zaterdag 02/02

10u00 FC Maasland NO - U11 A
13u00 U7 - FC Maasland NO
13u00 U10 - Lindelhoeven VV
13u00 vrouwen - F Beringen
14u30 U6 B - Sp Lille
14u30 U12 - SK Meeuwen
15u00 U21 - KFC Helson
15u00 VV Stokkem - beloften B
Zondag 03/02

09u30 U13 - FC T Hasselt
09u30 U15 A - E Termien
10u00 U8 A - Lommel SK
10u00 U8 B - Lommel SK
10u00 Lutlommel VV - U6 A
10u00 GS Bree Beek - U11 B
10u00 GS Bree Beek - U15 B
10u00 St Elen - U17 A
10u00 SK Meeuwen - U17 B
15u00 VV Stokkem - 1° ploeg

FC MAASLAND NO – STAL SPORT 1 – 0
RACING PEER – N. GRUITRODE 1 – 0
KFC HAMONT 99 – RC REPPEL 4 – 2
FC ANADOL – VV STOKKEM gestaakt
LUTLOMMEL VV – K.ST. ELEN 0 – 0
SP.GROTE HEIDE – TURKSE FC 6 – 0
S.K. MEEUWEN – FC PAAL-TERVANT A 1 – 1
FC EKSEL – LINDELHOEVEN VV 1 – 0

De match Anadol-Stokkem is gestaakt nadat een speler rood kreeg en 4 spelers geblesseerd uitvielen.

Of er dit weekend kan gevoetbald worden, is nog niet bekend.
We houden jullie graag via dit kanaal op de hoogte.
In afwachting publiceren we al het voorziene programma.

Vrijdag 25/01

20u00 beloften B - Rc Reppel

Zaterdag 26/01

09u45 Jong St Truiden - U8 A
09u45 Jong St Truiden - U8 B
13u00 U6 A - Lindelhoeven VV
13u00 U11 B - Rc Peer
13u00 U17 B - Waterloos VV
13u00 P Houthalen - U10
14u00 Rc Reppel - beloften A
14u15 Kaulille FC - U6 B
14u30 Lommel SK - U13
14u30 T Hasselt - U21
14u30 Esp Pelt - vrouwen
15u00 U17 A - Jong St Truiden
Zondag 27/01

09u30 U11 A - SK Meeuwen
10u00 U9 A - FC Maasland NO
10u00 U9 B - FC Maasland NO
10u00 U15 B - FC Maasland NO
10u00 Esp Pelt - U7
14u30 1° ploeg - Rc Reppel