Vrijdag 12/04

20u00 beloften A - FC Eksel

Zaterdag 13/04

10u00 Zonhoven VV - U13
10u00 Waterloos VV - U15 B
11u00 Lommel SK - U11 A
13u00 U7 - FC Eksel
14u30 U6 B - Lutlommel VV
15u00 U17 A - GS Bree Beek
15u00 Opitter FC - beloften B
Zondag 14/04

09u30 U12 - Lutlommel VV
09u30 U15 A - Spouwen Mopertingen
09u30 SK Meeuwen - U9 A
09u30 SK Meeuwen - U9 B
09u30 FC HW Zonhoven - U11 B
09u30 Sp Grote Heide - U17 B
10u00 U8 - FC Wezel Sp
10u00 SV Herkol - U6 A
15U00 FC Eksel - 1° ploeg

dinsdag 16/04

20u00 Rc Reppel - beloften A

woensdag 17/04

18u30 H Wijshagen - U15 B
19u00 U15 A - ESK Leopoldsburg
20u00 U21 - W Koersel

Op dit ogenblik is het zeker dat Lutlommel de competitie op de 14de plaats zal beëindigen. Hierdoor spelen ze tegen de 14de van 2° provinciale B. Het aantal degradanten wordt bepaald door de afloop van de competities in de reeksen 1° amateur en 3° amateur voetbal Vlaanderen B.

Ook de ploegen, die op de dertiende plaats eindigen, spelen nog verder. Zelfs hiervan kan nog één ploeg eventueel degraderen. In onze reeks komen hiervoor N Gruitrode en Lindelhoeven VV in aanmerking.

SK Meeuwen is ondertussen ook winnaar van de derde periode. Daardoor gaan volgende ploegen naar de eindronde : KFC Hamont 99, als winnaar van de tweede periodetitel, de tweede en derde uit de eindrangschikking, St Elen en FC Eksel, en de vijfde gerangschikte uit de eindrangschikking.
Voor deze plaats komen nog 5 ploegen in aanmerking : Sp Grote Heide, Rc Peer, Rc Reppel, FC Paal Tervant en Turkse FC.

Dat KFC afgelopen zondag de wedstrijd tegen Rc Peer met 4-2 gewonnen heeft, zal de trouwe supporter wel al weten.

Fonny Plessers maakte een mooi verslag, maar door een drukke agenda van de webverantwoordelijken, kon het nu pas online geplaatst worden.

[UPDATE] Voor wie de wedstrijdverslagen (nog) niet kan vinden via Heren -> Eerste elftal – Uitslagen – Programma, bij deze de directe link naar het wedstrijdverslag.

Met nog twee speeldagen voor de boeg, zijn er in onze reeks al een aantal zekerheden :

Kampioen : SK Meeuwen

Dalers : FC Maasland NO en FC Anadol

Eindronde : KFC, FC Eksel en St Elen

Voor het vierde eindrondeticket komen maar liefst nog 7 ploegen in aanmerking :
Rc Peer – Sp Grote Heide – Rc Reppel – Turkse FC – FC Paal Tervant – Stal Sp – Lindelhoeven VV

De ploegen, die als dertiende of als veertiende eindigen, komen in aanmerking voor degradatie.
Dit zijn : VV Stokkem – Lindelhoeven VV – N Gruitrode – Lutlommel VV

Vrijdag 05/04

18u30 Lindelhoeven VV - U17 A

Zaterdag 06/04

09u30 Lommel SK - U6 A
10u00 GS Bree Beek - U11 A
10u00 GS Bree Beek - U17 B
12u30 Lutlommel VV - U9 A
12u30 Lutlommel VV - U9 B
13u00 U7- Rc Peer
13u00 vrouwen - Rc Genk
15u00 beloften B - HO Molenbeersel
15u00 Rc Peer - beloften A
Zondag 07/04

09u30 U12 - GS Bree Beek
09u30 U13 - FC Maasland NO
10u00 U6 B - Sp Grote Heide
10u00 U8 A - W Koersel
10u00 U8 B - W Koersel
10u00 Bocholt VV - U11 B
10u00 SK Meeuwen - U15 B
10u30 U10 - Lutlommel VV
15u00 1° ploeg - Rc Peer
Vrijdag 29/03

20u00 beloften A - Lutlommel VV

Zaterdag 30/03

09u30 Lommel SK - U8 A
09u30 Lommel SK - U8 B
10u00 FC Maasland NO - U7
12u00 SK Meeuwen - U12
12u15 T Hasselt - U13
13u00 U11 B - GS Bree Beek
13u00 U17 B - SK Meeuwen
15u00 U17 A - St Elen
15u00 KFC Helson - U21
15u00 Rc Peer - beloften B
15u00 Kortessem VV - vrouwen
Zondag 31/03

09u30 U11 A - FC Maasland NO
09u30 E Termien - U15 A
10u00 U6 A - Lutlommel VV
10u00 U15 B - GS Bree Beek
10u00 Sp LIlle - U6 B
10u00 Lindelhoeven VV - U10
15u00 Lutlommel VV - 1° ploeg

woensdag 03/04

20u00 U21 - P Houthalen

Onze TVJO Michel verlaat de club na dit seizoen.   Dit met enige spijt maar voor de club is het beter dat de TVJO korter bij de club woont ( Michel is dit jaar verhuisd naar Hasselt ) voor het efficient beheren van de jeugdopleiding.  Op 4 jaar tijd is de jeugdopleiding uitstekend gegroeid.  Zowel de kwaliteit van de jeugdopleiding ( heel wat teams spelen op niveau 3 provinciaal ) als de het aantal jeugdspelers ( stijging van bijna 40% ) kende een grote vooruitgang.  Er is hard gewerkt binnen de club.  De groei zet zich nog steeds voort en het is de uitdaging aan de nieuwe TVJO om op de ingeslagen weg verder te gaan en de jeugdopleiding verder te optimaliseren.  Ondertussen hebben reeds 6 clubs regio Hasselt Genk, contact genomen met Michel om bij hun aan de slag te gaan vanaf volgend seizoen.  Dit seizoen werkt Michel verder af als TVJO en trainer U15 prov bij KFC.

RC REPPEL – K.ST. ELEN 3 – 2
KFC HAMONT 99 – SP.GROTE HEIDE 1 – 3
STAL SPORT – FC EKSEL 3 – 0
FC PAAL-TERVANT A – TURKSE FC 2 – 0
LINDELHOEVEN VV – S.K. MEEUWEN 1 – 3
VV STOKKEM – N. GRUITRODE 1 – 3
FC MAASLAND NO – RACING PEER 1 – 4
FC ANADOL – LUTLOMMEL VV 1 – 0