vrijdag 01/12
20u00 beloften A - St Elen

zaterdag 02/12
10u00 St Elen - U15 B
12u00 U7 - Lindelhoeven VV
13u00 U8 A - Lutlommel VV
13u00 U12 A - Lommel SK
13u00 vrouwen - E Louwel
13u00 P Houthalen - U10 A
14u00 U6 - H Wijshagen
14u30 U21 - Zonhoven VV
19u30 St Elen - 1° ploeg
zondag 03/12
09u30 U10 B - FC Maasland NO
09u30 U11 - Lindelhoeven VV
09u30 U15 A - Lutlommel VV
10u00 U8 B - Lutlommel VV
10u00 U9 A - Meeuwen SK
10u00 U9 B - Meeuwen SK
10u00 FC Maasland NO - U13
10u00 FC Eksel - U15 C
10u00 SK Meeuwen - U17
vrijdag 24/11
20u00 beloften B - Lindelhoeven VV

zaterdag 25/11
09u30 St Elen - U11
10u00 FC Maasland NO- U6
10u00 FC Maasland NO- U8 A
10u00 FC Maasland NO- U8 B
10u00 Lindelhoeven VV - U9 A
10u00 Lindelhoeven VV - U9 B
10u30 U13 - W Koersel
12u00 VV Stokkem - U10 B
12u30 Lutlommel VV - U12 A
13u00 U15 C - Sp Grote Heide


zaterdag 25/11
14u30 St Elen - U15 A
14u30 W Koersel - U21
14u30 Lutlommel VV - U17
14u30 DV Bilzen Un - vrouwen
14u30 SK Meeuwen - beloften A
15u00 Sp Grote Heide - U7
17u45 U10 - SK Meeuwen
19u30 1° ploeg - SK Meeuwen

zondag 26/11
09u30 U15 B - SK Meeuwen
vrijdag 17/11
19u30 Rc Reppel - vrouwen
20u00 beloften A - Sp Grote Heide

zaterdag 18/11
10u00 FC Maasland NO - U10 A
12u00 SK Meeuwen - U13
12u30 Lindelhoeven VV - U17
13u00 U7 A - Esp Pelt
13u00 U8 A - Lindelhoeven VV
14u30 U21 - Lindelhoeven VV
14u30 Hechtel FC - beloften B
zondag 19/11
09u30 U10 B - Slw Maaseik
09u30 U11 - Lommel SK
09u30 U15 A - Lindelhoeven VV
10u00 U6 - Kaulille FC
10u00 U7 B - Lindelhoeven VV
10u00 U8 B - Lindelhoeven VV
10u00 U9 A - Lutlommel VV
10u00 U9 B - Lutlommel VV
10u00 SV Herkol - U12 B
10u00 Lindelhoeven VV - U15 C
10u00 Waterloos VV - U15 B
14u30 Sp Grote Heide - 1° ploeg

zaterdag 11/11
10u00 GS Bree Beek - U7 A
10u00 GS Bree Beek - U10 B
10u30 GS Bree Beek - U6
11u00 Lommel SK - U9 A
11u00 Lommel SK - U9 B
13u00 U8 A - Lommel SK
13u00 U12 A - Lindelhoeven VV
13u00 U12 B - Lommel SK
13u00 U15 C - Kattenbos Sp
13u00 vrouwen - FC Alken
14u30 FC Maasland NO - U21
14u30 Kadijk SK - beloften B
14u30 Lindelhoeven VV - beloften A
19u30 1° ploeg - Lindelhoeven VV
zondag 12/11
09u30 U13 - Maasland NO
09u30 U15 B - Maasland NO
10u00 U8 B - Lommel SK
10u00 U17 - St Elen
10u15 Lindelhoeven VV - U7 B
vrijdag 03/11
20u00 beloften A - Rc Reppel
20u00 beloften B - Rc Reppel

zaterdag 04/11
13u00 U7 - Sp Lille
13u00 U8 A - Esp Pelt
13u00 U10 A - Lindelhoeven VV
13u00 U12 B - Kattenbos Sp
13u00 vrouwen - E Louwel
13u30 SV Herkol - U15 C
14u00 KFC Helson - U12 A
14u30 U21 - BS Sp Berbroek Schulen
zondag 05/11
09u30 U10 B - H Dilsen
09u30 U11 - Lutlommel VV
09u30 U13 - Lindelhoeven VV
09u30 U15 B - Neeroeteren FC
09u30 Lommel SK - U17
10u00 U6 - SK Meeuwen
10u00 U8 B - Esp Pelt
11u00 W Koersel - U15 A
14u30 Rc Reppel - 1° ploeg

woensdag 08/11
19u00 Lommel SK - U15 A

Vandaag werd op het terrein van GS Bree Beek de finale van de beker van Noord-Limburg gespeeld tussen SV Herkol en KFC Hamont 99. Een vroege voorsprong van SV Herkol werd door een doelpunt van Dieter Bollen (foto) teniet gedaan. Voor de rust kon Herkol nog eens scoren. Met twee doelpunten kort na de rust was de wedstrijd gespeeld. De wedstrijd eindigde op 5-1.

Een verdiende overwinning voor SV Herkol, dat echter kon profiteren van individuele fouten in de KFC-verdediging.

donderdag 26/10
19u00 U15 C - Sp Lille

vrijdag 27/10
20u00 beloften A - FC Eksel
20u00 Esp Pelt - beloften B

zaterdag 28/10
10u00 Lutlommel VV - U8 A
10u00 Lutlommel VV - U8 B
10u00 Zonhoven VV - U10 A
12u30 KFC Helson - U11
12u30 Lutlommel VV - U12 B
12u30 St Elen - U13
13u00 U12 A - Zonhoven VV
13u00 Lutlommel VV - U21
13u30 Peer SV - U6
15u00 Bokrijk Sp - vrouwen
19u30 FC Eksel - 1° ploeg
zondag 29/10
10u00 U9 A - Esp Pelt
10u00 U9 B - Esp Pelt
10u00 Kadijk SK - U7
vrijdag 13/10
20u00 beloften A - Lutlommel VV

zaterdag 14/10
10u00 Lindelhoeven VV - U8 B
10u00 Lindelhoeven VV - U11
10u15 Lindelhoeven VV - U7 B
12u00 SK Meeuwen - U9 A
12u00 SK Meeuwen - U9 B
13u00 U10 A - P Houthalen
13u00 U12 B - GT Lommel Kol
13u00 U15 C - FC Eksel
13u00 vrouwen - HW Zonhoven
14u00 H Wijshagen - U6
14u30 U17 - SK Meeuwen
14u30 Lommel SK - U12 A
zondag 15/10
09u30 U13 - Maasland NO
09u30 U15 B - St Elen
10u00 U7 B - SV Breugel
10u00 Lindelhoeven VV - U8 A
10u00 Maasland NO - U10 B
10u00 Lutlommel VV - U15 A
15u00 Lutlommel VV - 1° ploeg

donderdag 19/10
20u00 AC Tervant - beloften A
vrijdag 06/10
19u30 U17 - Lutlommel VV

zaterdag 07/10
09u30 Kadijk SK - U12 B
09u30 W Koersel - U13
10u30 E Louwel - vrouwen
11u00 Lommel SK - U8 A
11u00 Lommel SK - U8 B
12u00 SK Meeuwen - U10 A
13u00 U7 - Sp Grote Heide
13u00 U12 A - Lutlommel VV
14u30 U15 A - St Elen
15u00 U21 - W Koersel
15u00 N Gruitrode - beloften A
19u30 1° ploeg - N Gruitrode
zondag 08/10
09u30 U10 B - VV Stokkem
09u30 U11 - St Elen
09u30 Sp Grote Heide - U15 C
10u00 U6 - Maasland NO
10u00 U9 A - Lindelhoeven VV
10u00 U9 B - Lindelhoeven VV
10u00 SK Meeuwen - U15 B

donderdag 12/10
19u30 Zonhoven VV - U21