Vrijdag 16/11


20u00 beloften A - Sp Grote Heide

Zaterdag 17/11

12u00 SK Meeuwen - U10
13u00 U7 - Achel VV
13u00 vrouwen - Kortessem VV
13u00 FC Maasland NO - U9 A
13u00 FC Maasland NO - U9 B
13u00 KFC Ham Un - U11 B
13u00 Sp Grote Heide - U17 B
14u30 U6 B - Lindelhoeven VV
14u30 U17 B - FC Maasland NO
14u30 U21 - FC Maasland NO
14u30 Kadijk SK - beloften B
Zondag 18/11

09u30 U13 - FC T Hasselt
09u30 U15 A - ESK Leopoldsburg
09u30 Lommel SK - U11 A
10u00 U8 A - E Mechelen ad Maas
10u00 U8 B- E Mechelen ad Maas
10u00 SV Herkol - U15 B
11u00 SV Herkol - U6 A
14u30 Sp Grote Heide - 1° ploeg

woensdag 21/11

18u00 U11 B - Sp Lille
Zaterdag 10/11

10u00 Kadijk SK - U7
13u00 U11 B - Kattenbos Sp
13u00 U17 B - Kattenbos Sp
13u00 vrouwen - FC Alken
14u30 U6 B - Lutlommel VV
14u30 beloften B - SK Meeuwen
14u30 Lommel SK - U13
14u30 VV Lummen - U21
14u30 SK Meeuwen - beloften A
19u30 1° ploeg - SK Meeuwen
Zondag 11/11

09u30 U11 A - KFC Helson
09u30 U15 B - Katenbos Sp
09u30 Lommel SK - U8 A
09u30 Lommel SK - U8 B
10u00 U6 A - Grote Heide
10u30 U10 - FC Maasland NO
11u00 P Houthalen - U15 A

dinsdag 13/11

19u00 U12 - FC Maasland NO

woensdag 14/11

19u00 U13 - Berbroek Schulen

Vandaag werd de tiende wedstrijd van de eerste periode afgehandeld in onze reeks. Voor SK Meeuwen was dit echter pas de negende wedstrijd uit de eerste periode. Op zaterdag 13 oktober speelde SK Meeuwen thuis tegen VV Stokkem, maar dit was een wedstrijd uit de derde periode. Beide ploegen zijn overeengekomen de volgorde van de wedstrijden aan te passen.

Op dit ogenblik staat Turkse FC aan de leiding in de eerste periode met 23 punten uit tien wedstrijden. SK Meeuwen staat tweede met 22 punten uit negen wedstrijden.

SK Meeuwen moet – op 10 februari – winnen bij VV Stokkem om de eerste periodetitel binnen te halen.

Vrijdag 26/10
20u00 Beloften A - FC Anadol
20u00 Genk VV - U21
20u00 F Beringen - vrouwen

Zaterdag 27/10
13u00 U11 B - Sp Grote Heide
13u00 U17 B - Kadijk SK
13u00 P Houthalen - U13
14u30 U6 B - Pelt
Zondag 28/10
09u30 U12 - SK Meeuwen
09u30 U15 B - Sp Lille
09u30 Lommel SK - U17 A
10u00 U6 A - Kadijk SK
10u00 U9 A - St Elen
10u00 U9 B - St Elen
10u00 FC Maasland NO - U8 A
10u00 FC Maasland NO - U8 B
10u00 Zonhoven VV - U15 A
10u30 U10 - Genk VV
15u00 FC Anadol - 1° ploeg
Vrijdag 12/10
20u00 Beloften A - Stal Sp

Zaterdag 13/10
10u30 Achel VV - U6 A
13u00 U11 A - SK Meeuwen
13u00 Eksel FC - U7
14u00 KFC Helson - U13
14u30 Lommel SK - U12
15u00 BS Berbroek Schulen - U21
15u00 Lommel Un WS - vrouwen
19u30 Stal Sp - 1° ploeg
Zondag 14/10
09u30 U11 B - Lutlommel VV
09u30 U15 B - Lutlommel VV
09u30 Esp Pelt - U8 A
09u30 KFC Helson - U15 A
10u00 U9 A - Esp Pelt
10u00 U9 B - Esp Pelt
10u00 SK Meeuwen - U17 A
10u45 Esp Pelt - U8 B
11u00 FC Eksel - U6 B

donderdag 18/10
20u00 U21 - E Termien
Vrijdag 05/10
20u00 Beloften B - VV Stokkem C

Zaterdag 06/10
10u00 Lindelhoeven VV - U9 A
10u00 Lindelhoeven VV - U9 B
10u00 GS Bree Beek - U11 A
12u30 Lutlommel VV - U10
13u00 U7 - GS Bree Beek
13u00 vrouwen - E Louwel
14u30 U6 B - Lommel SK
15u00 U17 A - GS Bree Beek
15u00 U21 - Lindelhoeven VV
19u30 1° ploeg - VV Stokkem
Zondag 07/10
09u30 U12 - Lutlommel VV
09u30 U13 - Spouwen Mopertingen
09u30 U15 A - T Hasselt
10u00 U6 A - Kaulille FC
10u00 U8 A - Lindelhoeven VV
10u00 U8 B - Lindelhoeven VV
10u00 GS Bree Beek - U15 B
10u00 Lindelhoeven VV - U17 B

donderdag 11/10
20u00 VV Stokkem D - beloften B
Vrijdag 28/09
20u00 Beloften A - Rc Reppel
20u00 DV Bilzen Un - vrouwen

Zaterdag 29/09
10u00 Lindelhoeven VV - U6 B
12u15 T Hasselt - U13
13u00 U11 B - KFC Ham Un
13u00 U17 B - Sp Grote Heide
13u00 Achel VV - U7
15u00 FC Maasland NO - U17 A
15u00 FC Maasland NO - U21
15u00 Rc Reppel - beloften B
19u30 Rc Reppel - 1° ploeg
Zondag 30/09
09u30 U11 A - Lommel SK
09u30 U15 B - SV Herkol
09u30 E Mechelen ad Maas - U8 A
09u30 E Mechelen ad Maas - U8 B
10u00 U6 A - SV Herkol
10u00 U9 A - FC Maasland NO
10u00 U9 B - FC Maasland NO
10u00 ESK Leopoldsburg - U15 A
10u30 U10 - SK Meeuwen


donderdag 04/10
20u00 VV Stokkem - beloften A
Vrijdag 21/09
20u00 Beloften B - Esp Pelt

Zaterdag 22/09
10u00 Sp Grote Heide - U6 A
11u45 KFC Helson - U11 A
13u00 U7 - Kadijk SK
13u00 vrouwen - DV Tongeren
13u00 Lutlommel VV - U6 B
14u00 Kattenbos Sp - U15 B
15u00 U21 - VV Lummen
15u00 FC Paal Tervant - beloften A
19u30 1° ploeg - FC Paal Tervant
Zondag 23/09
09u30 U13 - Lommel SK
09u30 U15 A - P Houthalen
09u30 FC Maasland NO - U12
10u00 U8 A - Lommel SK
10u00 U8 B - Lommel SK
10u00 FC Maasland NO - U10
10u00 Kattenbos Sp - U11 B
10u00 Kattenbos Sp - U17 B