KFC Hamont 99 heeft een vacature voor Jeugdtrainer voor OB, MB of BB
* Samenwerken met gemotiveerde trainers
* Ondersteuning van coordinatoren OB, MB en BB
* Ondersteuning van de TVJO
* Trainen in een accomodatie op elite niveau
* Een familiale sfeer
* Jaarlijks groot evenement Euro Cup en voetbalkamp
* Een gepaste vergoeding voor de prestaties
Sollicitaties richten aan :
Vangerven Michel
TVJO KFC Hamont99
Uefa A seniors
Uefa A elite youth
0497540086
Share

Tijdens ronde 1 van de eindronde speelt KFC Hamont 99 tegen Torpedo Hasselt.
Op zondag 29/04 om 15 uur : Torpedo Hasselt – KFC
Op woensdag 02/05 om 20 uur : KFC – Torpedo Hasselt

De andere wedstrijden zijn :
Thor Hasselt – FC Eksel
FC Landen – Rc Reppel
Schoonbeek Beverst – SK Meeuwen

De juiste speeldagen zijn nog niet bekend.

Als KFC de confrontatie met Torpedo Hasselt winnend afsluit, speelt het in de volgende ronde
tegen de winnaar van het duel Thor Hasselt – FC Eksel. De voorziene speeldagen zijn dan 6 en 9 mei.

Share
Hoeveel dagen stond KFC Hamont 99 op plaats …
op plaats 1 stond het 30 dag(en)
. 2 . 26 .
. 3 . 14 .
. 4 . 8 .
. 5 . 52 .
. 6 . 55 .
. 7 . 21 .
. 8 . 27 .
. 9 . 0 .
. 10 . 0 .
. 11 . 0 .
. 12 . 0 .
. 13 . 0 .
. 14 . 0 .
. 15 . 0 .
. 16 . 0 .
En hoeveel punten haalde Hamont 99 tegen elke ploeg afzonderlijk …
Achel 3
Reppel 1
Eksel A 3
Meeuwen 1
Grote Heide 4
Standaard Elen 3
Gruitrode 4
Stal Sport 1
Turkse FC 6
Lutlommel 0
Anadol 3
Tervant 6
Lindelhoeven 6
Paal 4
Opitter 6

Met dank aan www.vbal4.be

Share

R.C. REPPEL – STAL SPORT 0 – 0
TURKSE FC – N. GRUITRODE 1 – 1
ACHEL VV – A.C.TERVANT 2 – 0
K. ST. ELEN – LINDELHOEVEN VV 2 – 2
FC ANADOL – LUTLOMMEL VV 3 – 3
FL. PAAL – KFC HAMONT 99 0 – 3
K.S.K. MEEUWEN – SP.GROTE HEIDE 1 – 0
OPITTER F.C. – FC EKSEL A 0 – 4


Kampioen is Achel, PROFICIAT !

Share
vrijdag 20/04
20u00 beloften A - Fl Paal

zaterdag 21/04
10u00 Sp Grote Heide - U6
13u00 U7 A - Sp Grote Heide
13u00 U15 C - Lutlommel VV
13u00 vrouwen - E Mechelen AD Maas
13u00 Genk VV - U12 A
13u30 Bs Sp Berbroek Schulen - U13
15u00 Lutlommel VV - U21
zondag 22/04
09u30 U15 B - Sp Lille
10u00 U7 B - Sp Lille
10u00 U8 A - SK Meeuwen
10u00 U8 B - SK Meeuwen
10u00 U9 A - Genk VV
10u00 U9 B - Genk VV
10u00 N Gruitrode - U10 B
10u00 FC Maasland NO - U17
11u00 W Koersel - U11
15u00 Fl Paal - 1° ploeg

woensdag 25/04
18u00 GS Bree Beek - U9
18u30 U7 A - Lindelhoeven VV
18u30 U7 B - Lindelhoeven VV
18u30 Lindelhoeven VV - U6
18u30 Lommel SK - U10 A
18u30 Kadijk SK - U15 C
18u30 Lindelhoeven VV - U17
19u00 U15 A - Lindelhoeven VV

donderdag 26/04
18u30 Lindelhoeven VV - U12 A

Share

Nadat de gewestelijke Reserven van KFCHamont99 reeds de kampioenstitel mochten vieren, staan nu ook de provinciale U21 erg kort bij een titelviering.  Na de overwinning tegen Zonhoven VV deden ze een uitstekende zaak in de rangschikking.  De provinciale U15 verloren hun wedstrijd met 3-2 tegen Lommel SK maar staan nog steeds aan de leiding in hun reeks en als ze de resterende wedstrijden winnend kunnen afsluiten, kunnen ook zij de titel vieren.  Ondertussen zetten de provinciale U17 hun opmars verder door de 4-1 overwinning tegen Genk VV.  De gewestelijke U15 teams haalden stevig uit dit weekend met een 3-5 overwinning op Achel VV en een 3-6 overwinning tegen Meeuwen SK.  Het eerste elftal deed daar nog een stevige schep bovenop door de 4-1 overwinning tegen Elen.  Proficiat aan alle teams voor hun uitstekende inzet en resultaten.

Share

N. GRUITRODE – FC ANADOL 5 – 3
LUTLOMMEL VV – ACHEL VV 2 – 2
A.C.TERVANT – OPITTER F.C. 4 – 0
FC EKSEL A – FL. PAAL 3 – 0
SP.GROTE HEIDE – R.C. REPPEL 2 – 1
STAL SPORT – TURKSE FC 3 – 1
LINDELHOEVEN VV – K.S.K. MEEUWEN 2 – 2
KFC HAMONT 99 – K. ST. ELEN 4 – 1

Share
zaterdag 14/04
10u00 Lindelhoeven VV - U8 B
10u00 ESK Leopoldsburg - U9 A
10u30 Achel VV - U15 C
11u30 ESK Leopoldsburg - U9 B
13u00 U12 - Zonhoven VV
13u00 Achel VV - U7 B
13u00 GS Bree Beek - U10 B
15u00 U21 - Zonhoven VV
zondag 15/04
09u30 U10 A - KFC Helson
09u30 U11 - BS Sp Berbroek Schulen
09u30 U13 - FC Herderen Millen
09u30 Lommel SK - U15 A
10u00 U6 - Achel VV
10u00 U17 - Genk VV
10u00 Kadijk SK - U7 A
10u00 Lindelhoeven VV - U8 A
10u00 SK Meeuwen - U15 B
15u00 1° ploeg - St Elen

dinsdag 17/04
19u00 U11 - VV Lummen
Share